HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

95,000 € 1267 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

135,000 € 750 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Stará Halič

Reality Stará Halič

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Stará Halič. Na stave domu alebo velkosti poz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Stará Halič

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Breznička

Reality Breznička

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Vyšný Breznička. Na stave domu alebo velkost

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Breznička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Bernolákovo, 1544 m2 pozemok

Reality Bernolákovo

Chalupa, rekreačný domček | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

185,390 € 2943 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Šamorín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Šamorín

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: DS-

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

169,800 € 2497 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: PK-

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

240,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Piešťany, ul. Andreja Hlinku

Reality Piešťany

2 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Kristína Jediná, kontakt: 0917 436 749, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 3092 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Nálepkovo, 613 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 613 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

19,525 € 32 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Závod

Reality Závod

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v okolí Malaciek. Bliž

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Závod

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD v okolí Malaciek Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gajary

240,000 € 240000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Byt môže byť v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

170,000 € 170000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, klient uprednostňuje

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 52 m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Smolenice, v centre obce, so záhradkou

Reality Smolenice

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Smolenice

134,900 € 1927 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 517 m2 Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rekreačný pozemok | 517 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-68

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

27,500 € 53 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | 2,000 m²

Hľadáme RD, chalupu na kopaniciach, pozemok nemusí byť príliš veľký. Platba v hotovosti. Bl

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Sobotište

80,000 € 40 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť do 600m2, platba v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Senici do 110.000€. Ak o takom viete kontaktujte

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1451 m2 Kúty, Bratislavská - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kúty

Pozemok pre rodinné domy | 1,451 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kúty

114,990 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nálepkovo, Ulica Zimná, s veľkým pozemkom 7896 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rodinný dom | Zimná | 400 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nálepkovo

125,000 € 313 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie