Štýlová chalupa - kopanice - na samote u lesa

Reality Sobotište

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 300 m²

Na samote u lesa... takto začínajú slová, ktoré charakterizujú štýlovú nehnuteľnosť na predaj

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sobotište

339,000 € 1130 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | 2,000 m²

Hľadáme RD, chalupu na kopaniciach, pozemok nemusí byť príliš veľký. Platba v hotovosti. Bl

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Sobotište

80,000 € 40 €/m²

SOBOTIŠTE – VIDIECKY DOM PO ZÁSADNEJ REKONŠTRUKCII ( PRIPRAVENÝ NA DOKONČENIE )

Reality Sobotište

Rodinný dom | 65 m²

Ponúkam na predaj 100-ročný vidiecky dom v obci Sobotište, ktorý prešiel rozsiahlymi stavebnými

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sobotište

139,000 € 2138 €/m²

člen NARKS

Na predaj zádhradka v obci Sobotište

Reality Sobotište

Záhrada | Sobotište | 424 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners s.r.o., pobočka Senica, ponúka na predaj rovinatý pozemo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sobotište

21,000 € 50 €/m²

Výnimočný dom na polosamote, pozemok 5.088m², Sobotište – výhľady

Reality Sobotište

Rodinný dom | Halabrínovci | 160 m²

Výnimočná kamenná usadlosť s dušou po citlivej kompletnej prestavbe, na nádhernom mieste nad So

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sobotište

350,000 € 2188 €/m²

Rod. dom s dvomi bytmi a podnik. priestorom, Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Hľadáte možnosť kombinovať rodinné bývanie s podnikaním? Či dom vhodný pre viacgeneračné bývani

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sobotište

259,000 € 1177 €/m²

PREDAJ, DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM SO SAUNOU - 280M2, POZEMOK 1.733M2, OBEC SOBOTIŠTE, OKRES SENICA.

Reality Sobotište

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom so sauno

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sobotište

Info v RK

1400M2 POZEMOK NA CHATY SOBOTIŠTE - KOPANICE

Reality Sobotište

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 1 400 m² v pokojnej lokalite Sobotište – ča

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sobotište

31,999 €

Unikátna nehnuteľnosť z 18. storočia v malebnej obci Sobotište - v ponuke s novou cenou

Reality Sobotište

Vidiecky dom | Nezadaná | 271 m²

Unikátna nehnuteľnosť z 18. storočia v malebnej obci Sobotište na rozsiahlom pozemku 2 789 m² s

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Sobotište

297,000 € 1096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SIREAL MYJAVA - Ponúkame na predaj rodinný dom na polosamote s výhľadom na hrad Branč a Záhorskú nížinu

Reality Sobotište

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť situovanú v čarovnom prostredí kopaníc – v lokalite U

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Sobotište

125,000 € 1563 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie