HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici, prednostne v lokalite Sásová, prípadne aj v iných čast

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, skladový priestor ,

Reality Zvolen

Priestor pre sklad | Lučenecká Cesta | 502 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Stupava, 3.697 m2 (cena 58,9 €/m2) - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 3,697 m²

Realitná kancelária HALO reality a Dušan Požgay, kontakt: 0902 341 366, nehnuteľnosť s ID: MA-7

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

218,000 € 59 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

298,000 € 1419 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, blizko centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

168,900 € 2912 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 660 m2 Budmerice, s právoplatným úz. rozhodnutím - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

78,000 € 118 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Fedákova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Podunajské Biskupice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Bisk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

155,000 € 3100 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Komárno, ulica Františkánov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Komárno

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-70

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

150,000 € 1928 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Levice, vhodný aj ako investícia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Kráľová nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: SA-7

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

49,900 € 1663 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 1652 m2 Marcelová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Marcelová

Záhrada | 1,652 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-71

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

33,000 € 20 €/m²

HALO reality - Predaj, administratívny priestor Kolíňany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kolíňany

Administratívny objekt | Hlavná | 4,531 m²

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kolíňany

2,200,000 € 655 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Rača, Závadská - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

238,000 € 4103 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pezinok, Muškátova ulica - NOVOSTAVBA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

162,000 € 3522 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Pezinok, ulica Bystrická

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

128,000 € 3657 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Wolkrova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,300 € 3486 €/m²

HALO reality - Predaj, apartmán Vysoké Tatry, Nový Smokovec, A2-ZARIADENÝ - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 38 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Dušan Drozda, kontakt: 0903 693 639, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 2 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 58 m2,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

210,000 € 3621 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie