HALO reality - Predaj, rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | 234 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

335,000 € 1432 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poprad, DVA DOMY ZA CENU JEDNÉHO

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 5131 m2 Trenčianske Mitice, a rekreačný pozemok 2 401 m2

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | 5,131 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: TN-7

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišská Belá - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Belá

3 izbový byt | 59 m²

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Belá

137,000 € 2322 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hliník nad Hronom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hliník nad Hronom

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hliník nad Hronom

175,100 € 1751 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Krupina, vhodný na stavbu chaty 396 m - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krupina

Rekreačný pozemok | 396 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

16,990 € 43 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Podborová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2564 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | 3,488 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

20 €/m2 20 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1284 m2 Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 1,284 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-72

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

104,000 € 81 €/m²

HALO reality - Prenájom, obchodný priestor Zvolen, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 35 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Stará Huta, chalupa na polosamote - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stará Huta

Chalupa, rekreačný domček | 974 m²

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Huta

58,990 € 61 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Galanta, s garážou

Reality Galanta

4 izbový byt | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

267,900 € 1786 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 52 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

96,990 € 1865 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 641 m2 Andovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 641 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

68,490 € 107 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Skačany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Skačany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Skačany

149,000 €

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Skačany, +2 x rodinný dom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Skačany

Objekt pre obchod | 0 m²

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Skačany

165,000 €

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Kolta, kvalitná komletná rekonštrukcia

Reality Kolta

3 izbový byt | 90 m²

Publikované: 17.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Kolta

609 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1266 m2 Kamenín so starším rodinným domom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kamenín

Pozemok pre rodinné domy | 1,266 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kamenín

39,990 € 32 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Skačany, Cintorínska ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Skačany

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Skačany

105,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Norovce, okres Topoľčany - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Norovce

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Norovce

65,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Oslany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Oslany

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Oslany

195,000 €

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Žemberovce - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žemberovce

Rekreačný pozemok | 3,320 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žemberovce

25,000 € 8 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1561 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok 2065 m2 Bystričany, Vieska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bystričany

Rekreačný pozemok | 2,065 m²

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bystričany

57,500 € 28 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Upresniť hľadanie