HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 748 m2 Bíňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bíňa

Pozemok pre rodinné domy | 748 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bíňa

14,990 € 20 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 86 m²

Pomáham ľuďom nájsť nový domov – pomôžete mi aj vy? Aktuálne pracujem s vyše 50 klientmi, ktor

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

100,000 € 1163 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Borský Svätý Jur, Húšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Utekáč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Utekáč

1 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72810

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Utekáč

34,999 € 593 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 1 m²

Rodine sa rozrástla domácnosť a chcú zostať v meste — hľadáme väčší 3–4 izbový byt v Rimavskej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, chata Chľaba, v pokojnej lokalite

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

123,600 € 824 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Nové Zámky, kompletná rekonštrukcia

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 67 m²

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1821 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Smolenice, v centre obce, so záhradkou

Reality Smolenice

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Smolenice

134,900 € 1927 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 147513 m2 Zvončín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | 147,513 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-64

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

4 €/m2 4 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok 517 m2 Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rekreačný pozemok | 517 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-68

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

27,500 € 53 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Žiar nad Hronom, centrum mesta, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Janova Lehota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

119,900 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1511 m2 Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 1,511 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

150 €/m2 150 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 447 m2 Dvorníky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 447 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: HC-68

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

44,700 € 100 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Lovčica - Trubín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lovčica-Trubín

4 izbový byt | 126 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lovčica-Trubín

164,500 € 1306 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1284 m2 Dolné Dubové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | 1,284 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-68

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

60,000 € 47 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Uprednostňujeme

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 760 m2 Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 760 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: NM-7

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

67,600 € 89 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 8162 m2 Banka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 8,162 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banka

85 €/m2 85 €/m2

HALO reality - Predaj, chalupa Medovarce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Medovarce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medovarce

57,990 € 290 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1066 m2 Chocholná - Velčice

Reality Chocholná-Velčice

Pozemok pre rodinné domy | 1,066 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: TN-7

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chocholná-Velčice

62,000 € 58 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 996 m2 Rudník

Reality Rudník

Pozemok pre rodinné domy | 996 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: MY-7

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rudník

53,000 € 53 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | 234 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

335,000 € 1432 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Upresniť hľadanie