HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,000 € 1324 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Nováky

Reality Nováky

Garsónka | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku, pripadne jednoizbový byt v Novákoch a okoli cen

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

38,000 € 38000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

46,000 € 46000 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1026 m2 Kružno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kružno

Pozemok pre rodinné domy | 1,026 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kružno

19,169 € 19 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Revúca - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Revúca

15,800 € 632 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nováky

400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Ak

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Podmienkou lo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1200 m2 Šútovce - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Šútovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šútovce

39 €/m2 39 €/m2

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Môže byť aj pôvodný stav. Vy

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt, stav nerozhoduje. Platba - vlastné zdroje.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt na sídlisku Necpaly, ideálne prerobený.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt ideálne prerobený. Bližšie informácie V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rožňava, Zoltána Fábryho - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rožňava

Rodinný dom | Zoltána Fábryho | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RV-7

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rožňava

190,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Rimavská Sobota, Malohontská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 41 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

61,500 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Prenájom, garsónka Rimavská Sobota, Sídlisko Rimava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Garsónka | Sídlisko Rimava | 22 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Baka

Reality Baka

Rodinný dom | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Knap, kontakt: 0918 484 195, nehnuteľnosť s ID: DS-727

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Baka

92,600 € 1304 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec, Sokolská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senec

188,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, garáž Rimavská Sobota, Čerenčianska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Garáž | Čerenčianska | 0 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

16,500 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2143 m2, Veľké Kostoľany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 2,143 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

85 €/m2 85 €/m2

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

205,000 € 820 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie