HALO reality - Predaj, rodinný dom Nováky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 07.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nováky

124,990 €

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Revúca - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Objekt pre obchod | 1,858 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Revúca

158,000 € 136 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veselé, 5-izbový bungalov - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veselé

Rodinný dom | 164 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veselé

389,000 € 2372 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Bobrovník, 885 m2, len 500m od Liptovskej Mary - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | 885 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

125 €/m2 125 €/m2

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Vinohrady, praktická dispozícia, pokojné bývanie, možnosť kúpiť aj so zariadením v cene

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1265 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt v žiadanej lokalite, Považská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Uhorská Ves, Nová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Uhorská Ves

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Uhorská Ves

224,900 € 1125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horná Potôň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 132 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Štefan Szikela, kontakt: 0917 255 056, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

150,000 € 1136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, reštaurácia Hnúšťa, Koliba + Ubytovanie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Reštaurácia | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Hnúšťa

269,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Župkov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Župkov

Rodinný dom | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Župkov

185,000 € 463 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Číčov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Číčov

Rodinný dom | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Číčov

63,500 € 1270 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Beňuš, Gašparovo, Beňuš

Reality Beňuš

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Fiasky, kontakt: 0917 067 660, nehnuteľnosť s ID: BR-

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Beňuš

194,950 €

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Rimavská Sobota, 94m2 - Bélu Bartóka - 2x Parkovanie - Terasa 72 m2 - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | 166 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

890 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1061 m2 Veľká Čierna - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre rodinné domy | 1,061 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

66,000 € 62 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1673 m2 Nová Baňa, Stará Huta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,673 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

59,900 € 36 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zvolen, novostavba bungalov - Lukové - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

430,000 € 4019 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Tisovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

3 izbový byt | Daxnerova | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: RI-71218

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tisovec

37,999 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Kozárovce

Reality Kozárovce

Záhradná chatka | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kozárovce

38,000 € 633 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolná Seč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dolná Seč

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolná Seč

64,990 € 325 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Spišské Vlachy - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Spišské Vlachy

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

54,900 € 1408 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tomášikovo - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 197 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

107,000 € 543 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Janíky, Dolné Janíky, Dolné Janíky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Janíky

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Janíky

310,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Uzbecká - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

236,990 € 4937 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací štvorizbový rodinný dom, novostavbu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kostolište

280,000 € 3111 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Upresniť hľadanie