ARETÉ REAL - PREDAJ 1-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,900 € 4673 €/m²

BabonyTRE / 1-izb. byt Muškátová ul. s loggiou, tehla

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 43 m²

Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

147,000 € 3419 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Pezinok, ulica Bystrická

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

128,000 € 3657 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Ponúkame na predaj prerobený 1-izbový byt na Silvánovej ulici v Pezinku. HLAVNÉ VÝHODY BYTU:

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

140,000 € 4667 €/m²

Predaný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 38.27 m²

Predaný Ponúkame na predaj 1-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v Pe

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,000 € 3893 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 3853 €/m²

Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

PREDAJ 1 IZB.BYTU NA MUŠKÁTE

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silvánov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,990 € 4666 €/m²

Zálohovaný! 1izbový byt s výťahom a parádnym výhľadom

Reality Pezinok

1 izbový byt | Suvorovova | 37 m²

Zálohovaný! V Pezinku na sídlisku Sever máme rezervovaný rekonštruovaný, zariadený, bezbariero

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

135,000 € 3649 €/m²

BOSEN | Priestranný 1 izb. byt s balkónom a šatníkom, 53 m2

Reality Pezinok

1 izbový byt | 52.94 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,900 € 3190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie