odkúpime Váš byt v Bratislave............................................

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

odkúpime Váš byt v Bratislave..................................................................

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE ....................................................................................................

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1 - 2 izbový byt v BRATISLAVE .............................................

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

190,000 € 190000 €/m²

Hľadám 1 izbový byt pre klienta v BA-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 38 m²

Hľadám pre klienta 1 izbový byt v Bratislave, časť Petržalka. Klient platí v hotovosti. Byt a

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

140,000 € 3684 €/m²

Máme pre Váš riešenie ako predať nehnuteľnosť do 20 dní

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 22 m²

Potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť? Sú výkupné ceny pre Vás nevýhodné? Ponúkame Vám riešen

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.11.2024
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 11364 €/m²

Kuchárek-real, s.r.o., kúpa byty Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpa byty Okres Bratislava V - Petržalka. Kuchárek real, s.r.o. hľadá pre konkrétneho klient

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Blagoevova | 30 m²

Pre konkrétného klienta hľadáme na kúpu garsónku, ideálne s balkónom v Petržalke - cena podľa s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

125,000 € 4167 €/m²

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 30 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme na kúpu 1i byt alebo garsónku v Slnečniciach.

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

199,000 € 6633 €/m²

DOPYT: 1-izbový byt pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre reálneho klienta hľadáme na kúpu 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Petržalka Zákl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Kúpime byt v hotovosti

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt príp. garzónku alebo 2G aj v pôvodnom stave v Petržalke, platba v hotovosti

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme 1 izbový byt v panelovom dome v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt, najlepšie v pôvodnom stave v Petržalke. Na

Publikované: 09.12.2023 Aktualizované: 09.12.2023
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Petržalka | 40 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

135,000 € 3250 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie