HALO reality - Predaj, jednoizbový byt s vlastnou záhradou a kúrením, Veľké Leváre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Leváre

1 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

89,990 € 2143 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Domaniža - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Domaniža

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Domaniža

89,000 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme skôr starší, ale aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Malacky

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom s bazénom Domaniža - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Domaniža

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Domaniža

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu alebo velkost

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Nálepkovo, 760 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 760 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

23,200 € 31 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Nálepkovo, 760m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 760 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

23,200 € 31 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

130,000 € 520 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

200,000 € 800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD v Malackách, Kostolišti alebo Jakubove. Poprípade 3-izbový b

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Malacky

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 90 m²

Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom, aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v o

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Stará Ľubovňa

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok 5834 m2 Trnava, zaujímavý investičný pozemok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Rekreačný pozemok | 5,834 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

306,285 € 53 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 393 m2 Hlohovec, Mlynárska hora - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hlohovec

Záhrada | 393 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

17,000 € 43 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

300,000 € 2308 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt as

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

99,000 € 1042 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Prakovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prakovce

1 izbový byt | 33 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prakovce

39,500 € 1197 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

310,000 € 1240 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

100,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kalinovo

Reality Kalinovo

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Kalinovo. Na stave bytu ani na konkrétnej u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

95,000 € 633 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Hnúšťa (aj Likier). Na stave bytu ani na ko

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

95,000 € 528 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, Panoramatický výhľad a LOGGIA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | Daxnerova | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

91,000 € 1264 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie