NGO | Vila, ktorú nenájdete náhodou - Koliba, súkromie pod lesom a výhľad, ktorý sa nemení

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Merlotová | 240 m²

Toto nie je adresa, na ktorú narazíte cestou. A práve preto tu nájdete pokoj, ktorý inde chýba

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestor pre predajňu s výkladom - Mäsiarska ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované obchodné priestory o výmere 74 m2 v centre Košíc na Mäsiar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 3izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne - STREŠNÝ 2 izb BYT s veľkou terasou - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 3-izbový byt v žiadanej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 71 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj prerobený, nadštandardný 3-izbový byt v naj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4211 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3 izbový byt vo Vienna Gate | 14. poschodie | Svetlý byt s okamžitým investičným výnosom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopcianska 8 | 69.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Vienna Gate, nachádzajúci sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 4197 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Luxusné 3 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

218,018 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

Posledná !!! 4-izbová nadštandartná novostavba so záhradou a výhľadom na zámok – Smolenice

Reality Smolenice

Rodinný dom | Za Bránou | 121 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, nadštandartný kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v prestížn

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Smolenice

326,000 € 2694 €/m²

Top
Top

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 6248 €/m²

Top
Top

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe Ovocné sady – Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovacím miestom v garáži priamo v dome!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 55.54 m²

Realitná kancelária REINVEST pripravuje do ponuky na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

NGO | 2 izbový byt s výhľadom na jazierko - Tri Vody, Malinovo

Reality Malinovo

2 izbový byt | Tri vody | 53 m²

Byt, ktorý spája to podstatné – výborný stav bez ďalších investícií, funkčne zariadený interiér

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Malinovo

229,000 € 4321 €/m²

Top
Top

NGO| Exkluzívny 6 izbový rodinný dom pod lesom - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 243 m²

Predstavte si dom, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, počujete ticho lesa a pritom zost

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

Top
Top

NGO | Domy pri lese vo VRAKÚŇ (klimatizácia, tep. čerpadlo, kompletné oplotenie)

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Predstavte si bývanie, kde máte každé ráno výhľad na zeleň, ticho okolo seba a zároveň ste za p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

275,000 € 2068 €/m²

Top
Top

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom na KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 760 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj 4-podlažný rodinný dom na Kramároch - Bratislava mestská

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,500,000 € 1974 €/m²

Top
Top

EXCLUSIVE LISTING Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mladoboleslavská | 172 m²

EXCLUSIVE LISTING | Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok – Near the Cas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NIDAL: PREDAJ 3-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 81.12 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

520,000 € 6410 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

Atraktívny obchodný priestor v Einparku pripravený ihneď na využitie

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 122.81 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 122,81 m², situovaný na prízemí prestí

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

21.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Kancelárie v centre mesta s parkovaním v garáži na ulici Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 732.06 m²

Ponúkame na prenájom 3 poschodia kancelárskych priestorov v zrekonštruovanej budove na ulici Pa

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Workin - zariadené kancelárie, Einpark Offices

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 37 m²

Workin je miesto, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám šetrilo čas aj starosti. Vo Workine ponúk

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23091)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie