EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Developerský pozemok Palárikovo centrum

Reality Palárikovo

Komerčná zóna | Štefánikova | 4,128 m²

NA PREDAJ: Jedinečný developerský pozemok v centre obce Palárikovo, v celkovej výmere 4128 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99 €/m2 99 €/m2

Top
Top

HD REALITY, predaj, novostavba rodinného domu, Zvolenská Slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 98 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. 0901 770 047 ponúka na predaj poslednú modernú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zvolen

314,900 € 3213 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PRÉMIOVÉ 2 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60 m²

Nadštandardné 2-izbové byty v ikonickom projekte ISTER TOWER – priestor pre váš život a investí

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6317 €/m²

Top
Top

Prevádzková budova v obci Ľubotín na predaj

Reality Ľubotín

Obchodné priestory | Ľubotín 40 | 293 m²

Obchodné priestory + reštaurácia | Hlavný ťah smer Prešov ? Výborná poloha Ponúkame na predaj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Ľubotín

250,000 € 853 €/m²

Top
Top

Pozemok Haligovce

Reality Haligovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,136 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 4 136 m² situovaný v obci Haligovce, v malebnom

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Haligovce

44,000 € 11 €/m²

Top
Top

POZEMOK PRI LYŽIARSKOM SVAHU LITMANOVÁ

Reality Litmanová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,349 m²

Pozemok pri lyžiarskom stredisku Litmanová – ideálny na rekreačnú chatu, 1 349 m² Ponúkame na p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Litmanová

85,000 € 63 €/m²

Top
Top

Obchodné priestory na prenájom Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Obchodné priestory | Jarmočná | 349 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu obchodné priestory na ulici Jarmočnej v Starej Ľubovni. Ponúkan

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ rekreačný pozemok so stavebným povolením vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 865 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok: - celková výmera 865 m2 - IS - voda, elektrina, kanalizá

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ rekreačný pozemok vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,441 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok: - celková výmera 1441 m2 - IS - voda, elektrina, plyn, k

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ chatka v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

Cena dohodou

Top
Top

NA PRENÁJOM garáž v priemyselnej hale

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 75 m²

Ponúkame na prenájom: - garáž v priemyselnej hale v Starej Ľubovni - vhodná ako skladový pries

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Top
Top

NA PRENÁJOM - HALA v Starej Ľubovni

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu nachádzajúcu sa v priemyselnom areály, ktorý sa nachádza vo veľmi

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame zariadený 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS v Downtowne, BA.I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 82.97 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v aktuálne sko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 5653 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame veľkometrážny 3 izbový byt v projekte Design Cubes na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova | 133.52 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s panoramatickým výh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 4419 €/m²

Top
Top

Skladovacia hala s kanceláriou na prenájom, Košice - ul. Popradská

Reality Košice-Západ

Priestor pre sklad | Popradská | 624 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka na prenájom halu vhodnú na skladovanie a prevád

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

8.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt - Košice Západ, ul. Pokroku

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v meste Košice, mestská časť Zá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,990 € 3846 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt - Košice - Vyšné Opátske, Cédrová ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Cédrová | 84.23 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt v Košiciach, v mestsk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

1,250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

2 izbový byt, sídlisko KVP, Drábova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Drabova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Košiciach na sídlisku KVP, na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

179,990 € 3461 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FOIT - NOVÁ CENA - 3-IZBOVÝ BYT V BIELOM KOSTOLE

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | 78 m²

Základné informácie: * 3-izbový byt v rodinnom dome s 3 bytovými jednotkami * Podkrovný byt,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

172,000 € 2205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

FOIT - NOVÝ ZAČIATOK

Reality Trakovice

Rodinný dom | 200 m²

Základné informácie: * Pozemok: 765 m² * Úžitková plocha: cca 200 m² * Zastavaná plocha: 24

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trakovice

119,500 € 598 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie