1 izbový byt | Bebravská | 35 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň
146,000 € 4171 €/m²
3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²
Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde
439,000 € 4847 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Tento príjemný rodinný dom na nachádza v zástavbe rodinných domov v strede obce Jablonec na poz
279,990 € 2333 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 66 m²
Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac
156,000 € 2364 €/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²
2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, BRATISLAVA-PETRŽALKA Závodu M
245,000 € 5326 €/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
Reštaurácia | Dukelská | 74.1 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj výnimočnú podnikateľskú príležitosť – komplet
285,000 € 3846 €/m²
Rodinný dom | Školská | 95 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Veľký Biel (okr
450,000 € 4737 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 75.2 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ výnimočný, moderný a zariadený
419,000 € 5572 €/m²
Rodinný dom | Školská ulica | 116 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj moderný rodinný dom v
410,000 € 3534 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 42.96 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť kúpy tichého
159,000 € 3701 €/m²
Rodinný dom | Jazdecká | 402 m²
Realitná kancelária LIVIANTE vám exkluzívne predstavuje NA PREDAJ nadčasovú modernú vilu obklop
1,690,000 € 4204 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI
309,900 € 4822 €/m²
4 izbový byt | Komárnická | 133.03 m²
Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompl
590,000 € 4435 €/m²
4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²
489,000 € 4098 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta 70B | 71.26 m²
NA PRENÁJOM | NOVÝ, ZATIAĽ NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM – GREEN ATRIUM,
1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²
Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária
379,900 € 4138 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC
229,500 € 4862 €/m²
Reštaurácia | Trnavska cesta | 140 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na ODSTÚPENIE kompletne zariadenú kaviareň v projekte NIDO
Cena dohodou
3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.75 m²
NA PRENÁJOM ÚPLNE NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V PROJEKTE METROPOLIS Realitná kancelária LIVIANTE, s
1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | K lomu | 55.2 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný, vzdušný a svetlý 2-izbový
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 400 m²
EXKLUZÍVNY STREŠNÝ MEZONET S PRIVÁTNOU STREŠNOU ZÓNOU | BRATISLAVA Realitná kancelária LIVIANT
Cena dohodou
2 izbový byt | Košická | 55.28 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre
385,000 € 6965 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.