IMPEREAL - Rezidencia Hubický Park: Tam, kde sa končí zhon a začína váš vlastný priestor. RD5.6B

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hubice

229,000 € 1957 €/m²

Top
Top

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj rodinný dom v blízkosti Horského parku na Havlíčkovej ulici Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Havlíčkova | 250 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj rodinný dom v najlukratívnejšej mestskej č

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obci Oľdza

Reality Oľdza

Rodinný dom | 155 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj nádherný, nadštandardne riešený rodinný do

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Oľdza

339,880 € 2193 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj 2 izbového zrekonštruovaného zariadeného tehlového bytu, Dolná Lehota, na krok od Krpáčova

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obci Dolná Lehota, v prostredí s

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

82,000 € 976 €/m²

Top
Top

PREDÁME 2IZB. BYT ŽILINA 71M2+ TERASA

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 71 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj byt v komplexe Amfiteáter (EuroHome), ktorý sa nachádza na 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

246,000 € 3465 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s charizmou a úžasnou záhradou, vhodný aj pre viacgeneračné bývanie

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | 300 m²

Espan, s.r.o. Vám ponúka na kúpu kompletne zariadený 7 izb. rodinný dom s príjemnou charizmou v

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

549,000 € 1830 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nerušeným výhľadom na ul. Lesná v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 160 m²

Espan, s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu zariadeného 4 izb. rodinného domu s výnimočným vý

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

439,000 € 2744 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ I Úplne nový 2i byt zariadený architektom na mieru s garážovým státím I SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 64.5 m²

Príjemná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaše pohodlie. Realitná kancelária ROYALTY´S p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4326 €/m²

Top
Top

RD Pastuchov, 3+2 izby, tichá ulica, dve garáže, 8 km od Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Malinovo

Rodinný dom | Nezábudková | 100 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malinovo

415,000 € 4150 €/m²

Top
Top

Sklady na prenájom v novostavbe o ploche 817 m2 , 970 m2, 1012 m2, 1800 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 817 m²

S 3-677 Na prenájom skladové priestory v modernej novopostavenej zateplenej skladovej hale o p

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

TARGETreal | Jedinečný mezonet v úplnom centre mesta Martin

Reality Martin

Mezonet | P. O. Hviezdoslava | 137 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet v centre mesta Martin, ktorý dokonale spája komfo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

298,000 € 2175 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Posledné stavebné pozemky v Smoleniciach s výhľadom na zámok (Fándlyho ul.)

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Za Bránou | 550 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj domov v tichej slepej uličke pod Malými Karpatmi? Ponúkame na

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

Cena dohodou

Top
Top

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

Top
Top

AZ. ZNÍŽENÁ CENA! - Predaj priestranného 3-izbového bytu s vynikajúcou logistikou – Klokočina, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete musieť tlačiť? Ponúkame na predaj väčší 3-izbový byt s výmerou

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,990 € 2297 €/m²

Top
Top

AZ. 4i rodinný dvojdom v Jarovciach, bytová jednotka A - Adresa a bývanie bez kompromisov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 93 m²

Kvalitná stavba a technické riešenia Dvojdom je postavený s dôrazom na dlhú životnosť a nízke p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

379,000 € 4075 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 674 m², IS, optika, prístup – Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²

Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

124,900 € 185 €/m²

Top
Top

Predám 3-izbový byt, 71 m², balkón, výťah, výhľad do zelene – Bratská ulica, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Bratská | 71 m²

Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt o výmere 71 m², nachádzajúci sa v pokojnej ča

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

124,900 € 1759 €/m²

Top
Top

Priestor na prízemí pri Hiltone - 86 m2

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rooseveltova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 86 m2 v centre Košíc na Rooseveltovej 6, na prízemí (opr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestor s umývadlom – 17 m2 - Moyzesova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 17 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 17,5 m2 v centre Košíc na M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

179 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23091)
Upresniť hľadanie