Prenájom komerčného miesta - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj nízkonákladového rodinného domu – Fačkov

Reality Fačkov

Rodinný dom | Nezadaná | 101.14 m²

Ponúkame na predaj nízkonákladový rodinný dom v obci Fačkov, ideálny pre mladý pár alebo rodinu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Fačkov

135,000 € 1335 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt, Internátna

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Ivan Špilda pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

2 izbový byt 43m2, ul. Hradská, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 43 m²

Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

198,000 € 4605 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok, Hrušovany

Reality Hrušovany

Komerčná zóna | Nezadaná | 820 m²

Ponúkam na predaj rovinatý pozemok v tichej lokalite v obci Hrušovany , vzdialenej od Nitry 19

Publikované: 03.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hrušovany

45,000 € 55 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Starší rodinný dom/chalupa s výnimočným pozemkom v obci Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý môže slúžiť aj ako chalupa či rek

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kovarce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 65 m²

Ponúkame na predaj útulný a udržiavaný 3-izbový byt s balkónom o výmere 65 m², nachádzajúci sa

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

93,000 € 1431 €/m²

člen NARKS

Pozemky pod rodinné domy

Reality Hubová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 26,664 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Hubovej blízko Ružomberka na Liptove. Nachádza sa v zastavanom úze

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hubová

42 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj: štýlový 2-izbový veľkometrážny byt v centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | 70 m²

V centre Nitry pristál 2-izbový byt (65,58 m²) na slnkom zaliatom 5. poschodí, pripravený na ok

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

Novostavba moderného 4-izb. rodinného domu na predaj

Reality Trnava

Rodinný dom | 80 m²

Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu obec Veľká Maňa

Reality Maňa

Rodinný dom | 147 m²

Na Predaj: Priestranný 5-izbový Rodinný Dom – Typ KOCKA s Rekonštruovanou Strechou, Veľká Maňa

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Maňa

105,000 € 714 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok Lužianky

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lužianky o výmere 632 m2 v časti Holotka. Lokalita je v územn

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

41,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Predaj, Dizajnový drevený zrub v Mara rezorte s výhľadom na Tatry, krbom a 3 spálňami

Reality Liptovský Trnovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Tento výnimočný, nízkonákladový drevený zrub v časti Mara rezort (2. etapa) spája nadčasový diz

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

695,000 € 5346 €/m²

člen NARKS

Predaj, rodinný dom pri Poprade s pozemkom 1 371 m2 v obci Spišský Štiavník

Reality Spišský Štiavnik

Rodinný dom | Slnečná | 132 m²

Na predaj rodinný dom v Spišskom Štiavniku, rozloha pozemku je 1371m2, zastavaná plocha je 132m

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Spišský Štiavnik

144,500 € 1095 €/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný byt – Slovenská Ľupča, Mierová ulica

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

194,990 € 2868 €/m²

člen NARKS

2-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM - FONČORDA - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 53 m²

Švermova ulica, Banská Bystrica – Fončorda Hľadáte štýlové, zrekonštruované a bezstarostné býv

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT - BANSKÁ BYSTRICA - SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 85 m²

4 izby. Výťah. Slnko. Pokoj. (A miesto, kde sa dá normálne žiť) Ak máte pocit, že väčšina byto

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v jednej z príjemných a vyhľadávaných častí mesta Luče

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

75,000 € 833 €/m²

člen NARKS

Na predaj Obchodno-skladový areál v Lučenci

Reality Lučenec

Prevádzkový areál | 900 m²

Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj, mezonetový apartmán v Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²

Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 4757 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom komerčných - kancelárskych priestorov - Ružomberok

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 100 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory možné využiť ako kancelárie, obchodné priestory, ordiná

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pracujte aj bývajte štýlovo – ideálny priestor pre podnikavého človeka

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmánový dom | Žatevná | 80 m²

Na predaj: multifunkčný priestor 80 m² v tichej časti Dúbravky Kancelária, ateliér alebo modern

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 2813 €/m²

člen NARKS

Samostatný 4-izbový RD (2020), pozemok 466 m2 – Achátová , Podunajské Biskupice

Predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj samostatne stoja

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie