Samostatný 4-izbový RD (2020), pozemok 466 m2 – Achátová , Podunajské Biskupice

Predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj samostatne stoja

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 2izb. byt v novostavbe Mojmírovce

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

? MODERNÉ BÝVANIE V MOJMÍROVCIACH: Novostavba so súkromným dvorom a parkom Hľadáte štýlové bý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 2,5- izbový byt , Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2,5-izbový byt v tehlovom bytovom dome v centre mesta Nitra. Byt

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ideálny pozemok v srdci obce Žehňa na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | 3,900 m²

Na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Žehňa – výborná investičná príležitosť. Hlavné

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žehňa

Cena dohodou

člen NARKS

Slnečný 2 izbový byt na predaj. Tlmače.

Reality Tlmače

2 izbový byt | 62 m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom – Tlmače, Lipník Boris Kňažko ponúka na predaj 2-izbový byt o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Tlmače

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj pozemku - Rudinská 5746 M²

Reality Rudinská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,746 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 5746 m² v obci Rudinská (okres Kysucké Nové Mest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

459,680 € 80 €/m²

člen NARKS

Predaj nádhernej záhrady určenej na budúcu výstavbu.

Reality Michalovce

Záhrada | Nezadaná | 822 m²

Broker Consulting ponúka na predaj veĺmi peknú záhradu s možnosťou výstavby rodinného domu . M

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

105,000 € 128 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom viacúčelovú halu s priestormi pre vedenie prevádzky a zázemie pre zamestnancov

Reality Nitra

Priestor pre sklad | 1,300 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú halu s celkovou rozlohou 1000 m2, ktorá je ideálna na skladova

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

5,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 5-izbový rodinný dom ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

BROKER CONSULTING a.s. ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 5-izbový rodinný dom. Tento do

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

769,000 € 2197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA CENA!!! Na predaj rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii – Lisková, Ružomberok

Reality Lisková

Rodinný dom | 108 m²

Broker Consulting ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Lisková, okres

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lisková

205,000 € 1898 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Byt s potenciálom, s balkónom aj lodžiou v srdci Starého Mesta – Vazovova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie v pulzujúcom centre Bratislavy, kde máte všetko „pod nosom“, alebo hľadáte bezp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4857 €/m²

člen NARKS

Víkendová oáza pre náročných – pozemok pri jazere v stráženom areáli

Reality Vojka nad Dunajom

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 400 m²

Broker Consulting a.s. Vám exkluzívne ponúka "na predaj" stavebný pozemok o výmere 400 m² (16 ×

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

65,000 € 163 €/m²

člen NARKS

Zhodnotenie 50 % momentom kúpy | TRI lukratívne byty v centre Banskej Štiavnice za polovičnú trhovú cenu

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 135 m²

Investičná príležitosť pre developerov a investorov, ktorí hľadajú reálne zhodnotenie kapitálu

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

198,000 € 1467 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj – Malá Lehota – Pavlov Štál

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 109.56 m²

Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete od každodenného zhonu? Kde vás ráno zobudí len pokoj,

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

160,000 € 1460 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický 2,5-izbový byt pri Saratove - výborná lokalita v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 47 m²

✅ 2,5-izbový byt na Fedákovej ulici – všetko máte na pár krokov ✅ Hľadáte bývanie, ktoré spája

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

188,000 € 4000 €/m²

člen NARKS

Bývaj v top časti Ružinova: svetlá garzónka s výhľadom a lodžiou

Na prenájom: svetlá garzónka s lodžiou v top lokalite Ružinova (Palkovičova) Ponúkame na prená

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

510 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ Garáž - centrum, Švermova ulica , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Garáž | Švermova | 20 m²

Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj garáž v radovej výstavbe v centre Banskej Bystrice

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

22,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

BROKER CONSULTING Ponúka na Prenájom garsónku pri Istropolise – výborná lokalita

Ponúkame na prenájom útulnú garsónku v skvelej lokalite pri Istropolise. Byt sa nachádza na 1.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s jasným potenciálom – Veľká Lomnica, Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,252 m²

Na predaj ponúkame súbor pozemkov o celkovej výmere 10 252 m² nachádzajúcich sa v intraviláne o

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – PODVRŠKY, ŽIAR NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predám slnečný pozemok pod horou.

Reality Nová Dubnica

Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,862 m²

So súhlasom klienta predávame krásny slnečný pozemok pod horou v katastrálnom území Malý Kolačí

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

46,344 € 12 €/m²

člen NARKS

Ponúkam na predaj stavebné pozemky Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 585 m²

Ponúkam na predaj 2 stavebné pozemky v tichej lokalite centra obce Nitrianske Hrnčiarovce o roz

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v krásnej lokalite Malého Dunaja, v blízkosti mesta Komárno

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

50,000 € 65 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie