DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DAHLEH – Pozemok s platným stavebným povolením na predaj, Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 469 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 469 m² v obci Banka pri Piešťanoch

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Banka

139,000 € 296 €/m²

REZERVOVANE!DAHLEH – Predaj stavebného pozemku v Banke pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 469 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banka

115,000 € 245 €/m²

NA PREDAJ | národná kultúrna pamiatka - kaštieľ | Trebostovo

Reality Trebostovo

Historický objekt | Pri kaštieli | 2,500 m²

Ponúkame historický mimoriadne hodnotný renesančný kaštieľ z polovice 16. storočia, barokovo up

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Trebostovo

Info v RK

NA PREDAJ | developerský projekt Šamunove | TREBOSTOVO

Reality Trebostovo

Pozemok pre rodinné domy | Pri kaštieli | 167,200 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok o výmere 16,72 ha (167.200 m²) v atraktívnej lokalite Trebo

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trebostovo

21 €/m2 21 €/m2

NA PREDAJ | 4 rovinnaté pozemky | Martin - Priekopa (pod Kolibou)

Reality Martin

Záhrada | Priekopská | 606 m²

Ponúkame na predaj 4 rovinaté pozemky s rozmermi 19 × 33 m, situované v atraktívnej časti Priek

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

NA PREDAJ | výrobno - skladové priestory | Martin

Reality Martin

Priestor pre sklad | Stavbárska | 460 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladový priestor situovaný v priemyselnej zóne na Kollárovej ulici.

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Martin

121,950 € 265 €/m²

NA PREDAJ | rodinný dom | Dolný Kubín - centrum

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s výbornou polohou v Dolnom Kubíne, v tesnej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

Info v RK

NA PREDAJ | pozemok so stavebným povolením | Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 806 m²

Ponúkame na predaj Lukratívny pozemok so Stavebným povolením Lokalita: Zázrivá Terén: miern

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

99,000 € 123 €/m²

NA PRENÁJOM | moderné kancelárske priestory | Langsfeldova - Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Langsfeldova | 320 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné administratívne priestory, ktoré kombinujú štýlový dizajn s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Priestory na prenájom Martin

1,920 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | stavebný pozemok | Lazisko

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Hľadáte ideálny stavebný pozemok v tichej lokalite blízko Liptovského Mikuláša? Ponúkame rovin

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

Cena dohodou

Exkluzívne predáme 1-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

1 izbový byt | Okružná | 35 m²

Exkluzívne na predaj krásny 1-izbový byt o rozlohe 35 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v kú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dudince

70,000 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOMČEK S KRÁSNYM VÝHĽADOM – MALÁ LEHOTA - VIDEO

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj menší rodinný domček v pôvodnom stave na lukratívn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

130,000 € 1300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - 2-izbový byt v centre mesta pri radnici, 66 m², tehlová stavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou polohou priamo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

185,000 € 2803 €/m²

1,5-izbový byt s kumbálom a pivnicou – Nad jazerom, Bukovecká

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Bukovecká | 40 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj útulný a moderne riešený 1,5-izbový byt, ktorý pre

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,500 € 4288 €/m²

rezervované - Na predaj 3-izbový byt Košice – Terasa, Jazmínová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 53.87 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Jazmínovej ulici v jednej z najobľ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,500 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezervované - Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisko Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Polárna | 65 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

191,500 € 2946 €/m²

IBA U NÁS! 5 izb. Dom + pozemok v TOP lokalite Košice–Pereš

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | 177 m²

🏠 Nadštandardný 5 - izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Košice – Pereš Hľadáte bývanie, k

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

599,000 € 3384 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: STAVEBNÝ POZEMOK 778 M2 PLATNÉ UR ČENČICE MACHALOVCE

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Popradské nábrežie | 778 m²

MLM reality má pre Vás stavebný pozemok pre váš vysnívaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

109,420 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

DAHLEH-celoročne obývateľná chata v srdci Malých Karpát – pokoj, príroda a súkromie v Bukovej – Závršie

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 165.18 m²

DAHLEH- Na predaj ponúkame celoročne obývateľnú chatu v jednej z najkrajších rekreačných oblast

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

218,000 € 1320 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj, svetlý 2-izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ul. Mládeže | 51.82 m²

Exkluzivne ponúkame na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 2893 €/m²

DAHLEH- Na predaj Investičný objekt na podnikanie aj bývanie- Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 98 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj objekt, ktorý ponúka ideálnu kombináciu pre podnikanie a býv

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

DAHLEH-ODSTÚPENIE REŠTAURÁCIE– Bratislava – Petržalka (Šintavská ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Šintavská | 95 m²

DAHLEH Ponúka Kompletne zrekonštruovaný a zariadený priestor pripravený na okamžité prevádzkova

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie