Na predaj: 4280m2 komerčný stavebný pozemok na obchvate

Reality Trnava

Komerčná zóna | 4,280 m²

Na predaj: 4280m2 komerčný stavebný pozemok na obchvate - priamo na kruhovom objazde smerom do

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

PRENÁJOM: Výrobná hala 2265m2 Trnava | Plyn & LNG | TIR Vjazd

Reality Trnava

Výrobný objekt | Coburgova ulica | 2,265 m²

Realitná kancelária Atte REALITY ponúka na prenájom strategický priemyselný objekt v Trnave. Id

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Objekty na prenájom Trnava

Info v RK

POSLEDNÉ VOĽNÉ: NOVÉ ZÁHRADY TRNAVA - ŠTRKY / S VODOU, ELEKTRINOU, ŽUMPOU

Reality Trnava

Záhrada | Ulica Chovateľská | 300 m²

Ponúkame na predaj pozemky v rámci nového projektu "ZÁHRADKY ŠTRKY", situovaného v obľúbenej a

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

130 €/m2 130 €/m2

DAHELH- Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj 5i Rodinný Dom so zastavanou plochou 252 m2 na pozemku o vý

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

89,500 € 498 €/m²

DAHLEH-nadštandardný- zariadený 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 197.04 m²

DAHLEH ponúka na predaj mimoriadne komfortný 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom v novostavb

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1,099,000 € 5578 €/m²

REZERVOVANÝ - DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 35.05 m²

DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice na Fialovej ulici, v m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 5991 €/m²

DAHLEH-Na prenájom 2 izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Polereckého | 53 m²

DAHLEH-Na prenájom 2 izbový byt v skvelej lokalite Petržalky, na ulici Polereckého 9. Byt sa na

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4194 €/m²

DAHLEH ponúka na predaj apartmán na Fialovej ulici v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Apartmán | Fialová | 26.32 m²

DAHLEH ponúka na predaj apartmán na Fialovej ulici v obľúbenej novostavbe Slnečnice, situovaný

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 7219 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Gen. Pekníka | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Jelšová | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Limbová | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Limbach

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulné chatky v krásnej prírode Oravských Beskýd na prenájom

Reality Oravská Lesná

Chalupa, rekreačný domček | Tanečník | 90 m²

V krásnom prostredí hornooravskej obce Oravská Lesná, v tesnej blízkosti lyžiarskeho areálu Ora

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Chaty a chalupy na prenájom Oravská Lesná

200 €/deň 2 €/deň/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom v lokalite Kamenáč.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kamenný Mlyn | 110 m²

Realitná kancelária J&M RealiTTy ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lok

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj Trnava

350,000 € 3182 €/m²

Exkluzívne iba u nás! 2-izbový byt s balkónom a garážou v obci Biely Kostol - investícia s nájomcom.

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Slnečná | 26.55 m²

Exkluzívne len v našej realitnej kancelárii! Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúben

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

174,990 € 6591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom lukratívny byt v Bielom Kostole!

Reality Biely Kostol

Iný byt | Poľovnícka | 140 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny byt v obci Biely Kostol s rozlohou až 140 m2. Byt je robený ako

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Biely Kostol

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom!

Reality Biely Kostol

Kancelárie, administratívne priestory | Poľovnícka | 140 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o veľkosti 140 m2 nachádzajúci sa v Bielom Kostole. Prie

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Biely Kostol

1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žilinská

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 32.5 m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žil

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

DAHLEH-Na prenájom nový 4 izbový mezonet v Pezinku na Trnavskej ulici.

Reality Pezinok

4 izbový byt | Trnavská | 103 m²

DAHLEH-Na prenájom 4 izbový mezonet na Trnavskej ulici s rozlohou 105 m², nachádza sa v novej n

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | POLYFUNKČNÝ PRIESTOR 70 m2 | Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | A. Sládkoviča | 70 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny polyfunkčný priestor v osobnom vlastníctve, situovaný v modernej

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

165,000 € 2357 €/m²

NA PREDAJ | hospodársky dvor pre chov koní | Trebostovo

Reality Trebostovo

Družstvo, chovateľský objekt | Pri kaštieli | 8,191 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly hospodársky dvor v obci Trebostovo pri Martine, ideálny na chov šp

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Trebostovo

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Upresniť hľadanie