Jednoizbový priestranný byt 1+1KK 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom od 15.05.2026

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Obráncov mieru | 40 m²

Ponúkame na prenájom jednoizbový priestranný byt o výmere 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 30 m²

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom, bližšie info telefonicky. Cena je konečná, už sa nen

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom priamo v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Poľná | 250 m²

Matej Lipnický, BROKER CONSULTING a.s. ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s garáž

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 1236 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

predaj rodinného domu v Tuhrine

Reality Tuhrina

Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²

Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tuhrina

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj priestranný rodinný dom vo Vyhniach, okres Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Rodinný dom | Nezadaná | 307 m²

Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre obce Vyhne, aktuálne využíva

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vyhne

379,000 € 1235 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! Dvojizbový byt kompletne zariadený Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65.2 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt po kompletnej staršej rekonštrukcii, z

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA! Rodinný dom na predaj, Kremnica. Príležitosť ako firemné bývanie.

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Dom s potenciálom na viacero bytových jednotiek alebo firemné ubytovanie | Kremnica Boris Kňaž

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kremnica

205,000 € 586 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rekreačná chata v nádhernom prostredí Liptova

Reality Ružomberok

Chata, drevenica, zrub | 258 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v malebnom prostredí Vyšného Matejkova, len pár minút od zná

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

129,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Ideálny pozemok v srdci obce s historickým rodinným domom - Vaša možnosť na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s veľkým 39-árovým pozemkom v atraktívnej lokalite centra

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žehňa

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranné rodinné bývanie – 3 izby, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bradáčova | 73 m²

Ak hľadáte nový domov pre svoju rodinu, určite zvážte túto ponuku. V tomto byte sa dokonale spá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom moderného fitness priestoru so zariadením – pripravený na okamžité využitie

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Topoľová | 95 m²

Hľadáte priestor pre osobné tréningy, menšie skupinové cvičenia alebo vlastný fitness projekt b

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj budova s obchodnými priestormi Detva

Reality Detva

Obchodné priestory | Partizánska | 450 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj historickú budovu s obchodnými prie

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Detva

299,000 € 664 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemok Veľké Kostoľany 1187m2

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,187 m²

Stavebný pozemok Veľké Kostoľany – ideálne miesto pre váš rodinný dom Vo výhradnom zastúpení s

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

98,600 € 83 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom reprezentatívny priestor s výmerou 95 m² v Modranke

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Topoľová | 95 m²

Reprezentatívny komerčný priestor na prenájom | 95 m² | Modranka pri Trnave Ponúkame na prenáj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný dom s okamžitým nasťahovaním v obci Divín

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

124,900 € 1388 €/m²

člen NARKS

Bývanie ako v dome: 2 izbový byt s vlastným vstupom a veľkou záhradou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 71m2, ktorý je súčasťou menšieho bytového domu, čo po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj 3-izbový byt

Reality Sobrance

3 izbový byt | Tyršova | 71 m²

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový slnečný byt v Sobranciach Dispozícia:

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sobrance

118,900 € 1675 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný, zrekonštruovaný 6 izbový rodinný dom so zariadením a krásnym pozemkom v Dunakiliti, neďaleko Bratislavy na predaj.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

Broker Consulting a.s. exkluzívne ponúka na predaj veľký 6 izbový rodinný dom s bazénom a krá

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebné pozemky na predaj Častkovce

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

OK Realitné služby Broker Consulting - výhradný predaj Nie každý deň sa objaví príležitosť kúp

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

59,000 € 118 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj - Priestranný 4 izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petržalke s možnosťou výmeny za menší byt s doplatkom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

Broker Consulting a.s. exkluzívne ponúka na predaj veľký, presvetlený 4-izbový byt so zasklenou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Slnečný stavebný pozemok (693 m²) s výhľadom na Tatry – nová štvrť IBV Hybe, Peňažné

Reality Hybe

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový rodinný dom alebo rekreačné sídlo s rýchlym prístupom do ce

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

80,000 € 115 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie