2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový
141,750 € 2250 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový
175,900 € 3279 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o
Info v RK
Rodinný dom | 8. mája | 110 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.
289,000 € 2627 €/m²
Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²
Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie
189,000 € 1530 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 587 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit
185,000 € 315 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca
145,080 € 130 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.
90,000 € 1139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²
Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr
149,000 € 96 €/m²
Rodinný dom | 188 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro
209,800 € 1720 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6
113,000 € 181 €/m²
Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²
Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,
149,000 € 2931 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v
149,000 € 82 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo
196,000 € 1922 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre
567,000 € 1829 €/m²
Rodinný dom | Buková | 130 m²
FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal
329,000 € 2531 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 138.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn
159,990 € 1300 €/m²
Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²
FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes
660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz
59,900 € 79 €/m²
Rodinný dom | 465 m²
Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n
1,100,000 € 2366 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 104 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými
129,000 € 1240 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²
Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové
190 €/m2 190 €/m2
Záhrada | 572 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v
147,990 € 259 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.