Znížena cena! 3-izbový nízkoenergetický rodinný dom v obci Lieskovany.

Reality Lieskovany

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Ponúkame na predaj moderný, udržiavaný rodinný dom v tichej časti obce Lieskovany, vzdialenej l

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lieskovany

245,000 € 2059 €/m²

2 DOMY NA JEDNOM POZEMKU: Bývanie aj podnikanie v lukratívnej časti Poprad – Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Liptovská | 632 m²

Ponúkame na predaj unikátnu nehnuteľnosť v jednej z najžiadanejších lokalít pod Tatrami – v Po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Poprad

319,900 € 506 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

Skladový objekt-dielňa 127 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolen

Skladový objekt | 11. marca | 127 m²

Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 866 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10%

Reality Mlynčeky

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10% Hľadáte moderné bývanie v tesn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Mlynčeky

216,000 € 1543 €/m²

DELTA- Stavebný pozemok, rovinatý, Hranovnica, 726 m2

Reality Hranovnica

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 726 m²

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na predaj pozemok v Hranovnici

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hranovnica

69,000 € 95 €/m²

DELTA - Priestranný rodinný dom na predaj, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 600 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

159,000 € 275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo Svite

Reality Svit

Rodinný dom | Nová | 0 m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo

Publikované: 08.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Domy na predaj Svit

410,000 €

DELTA - NA PREDAJ VIDIECKY DOM, rovinatý pozemok 1514m2 - obec Hranovnica

Reality Hranovnica

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Domy na predaj Hranovnica

135,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÉ !!!! Znížená cena!!!Ponúkame na predaj novostavbu rodinného dom ktorý sa nachádza v obci Župčany, vzdialenej, len 8km od Prešova

Reality Župčany

Rodinný dom | Župčany | 200 m²

Predaj: Novostavba 5-izbového rodinného domu – Župčany (8 km od Prešova) Ponúkame na predaj pri

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Župčany

260,000 € 1400 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

2 izbový byt | Mlynčeky | 42.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbové byt

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Mlynčeky

119,000 € 2319 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

3 izbový byt | Mlynčeky | 58.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-i

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Byty na predaj Mlynčeky

109,000 € 1857 €/m²

DELTA - Zrekonštruovaný a dispozične zmenený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – širšie centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 67 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE? 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŠIRŠOM CENTRE MESTA

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,000 € 2339 €/m²

DELTA – Veľký 2-izbový byt (68 m²) s balkónom, vlastným kúrením a parkovaním – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 68 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa, ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - Rekreačný pozemok v pokojnej obci Stará Voda na predaj - krásna príroda a lyž.strediská - TOP CENA!!!

Reality Stará Voda

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,818 m²

DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Voda

22,000 € 12 €/m²

Hľadáme 2izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 2izbový byt s balkónom v Poprade.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

DELTA - Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na dvojdom – Stará Lesná, výhľad na Tatry

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 689 m²

DETLA PROPERTY - Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na dvojdom – Stará Lesná,

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

195,000 € 283 €/m²

Delta, prenájom menší 2izbový byt v blízkosti centra, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 44 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 2 izbový byt s balkónom v Poprade v tesnej bl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA - LUKRATÍVNA PONUKA STAVEBNÉHO POZEMKU VO VEĽKEJ LOMNICI!

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 836 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám prináša jedinečnú príležitosť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

DELTA - Skladové a výrobné priestory v priemyselnom areáli v Kežmarku

Reality Kežmarok

Priestor pre sklad | Slavkovská | 250 m²

DELTA PROPERTY – VÁŠ LOKÁLNY EXPERT NA NEHNUTEĽNOSTI Vám ponúka na prenájom rozľahlé skladové a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Priestory na prenájom Kežmarok

Info v RK

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie