RK01021491 Dom / rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031406 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | SNP | 1 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Považskej Bystrici vhodné na prevádzkovanie reštaurácie, kavia

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RE01021494 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | 968 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RK01021553 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Dedovec | 470 m²

Ponúkame na predaj átriový rodinný dom na Dedovci. Kolaudovaný bol v roku 2001. Stojí na pozemk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

294,000 € 626 €/m²

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

RE01021570 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²

Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 195 €/m²

RK01031458 Komerčné / Kancelárske priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 80.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Na

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01031477 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Centrum | 152 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé obchodné/ kancelárske priestory situované v centre

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

20 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RK01021381 Rekreačný objekt / Chata (Predaj)

Reality Dolná Mariková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj útulnú dreveničku v katastrálnom území Dolná Mariková - časť Kátlina. Stojí

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Mariková

34,900 € 582 €/m²

RK01021448 Pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Považskej Bystrici v blízkosti centra mesta. Celková výmera pozemk

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

86,970 € 103 €/m²

RK01031413 Komerčné / Skladové priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Skladový objekt | Nezadaná | 84 m²

Ponúkame na prenájom skladový/výrobný priestor o výmere cca 84 m2. Pozostáva z haly a sociálneh

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RE01021497 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 927 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 927m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021498 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 654 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RK01021492 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Súľov-Hradná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Súľov - Hradná. Je určený na výstav

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

85,000 € 94 €/m²

RK01031558 Byt / Garsónka (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Garsónka | Nezadaná | 24 m²

Ponúkame na prenájom moderne riešenú garsónku, ktorá zaujme čistým dizajnom a praktickým dispoz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

rodinný dom STUDIENKA - 11 á pozemok !! BAZÉN... 35 min. od Bratislavy................................................................................

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²

rodinný dom STUDIENKA - 11 á pozemok !! BAZÉN... 35 min. od Bratislavy.........................

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Studienka

264,500 € 1438 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1-izbový byt s parkovacím miestom a pivnicou – Koniarekova ulica, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Koniarekova | 35 m²

Hľadáte štartovací byt, investičnú príležitosť alebo bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

149,000 € 4257 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný apartmán v Kamelia Tower - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Priestranný apartmán s priamym výhľadom na more | 2-izbový | 165 000 € Ponúkame na predaj pri

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 1755 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Luxusný 3-izbový strešný duplex - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Luxusný strešný duplex s panoramatickým výhľadom na more | 3-izbový | 410 000 € Ponúkame na pre

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

410,000 € 4316 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PRÍSTAVNÁ NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie