ROZĽAHLÉ POZEMKY S CHOVOM DANIELOV A DIVIAKOV PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

215,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BESTSELLER - Príjemný 5izb. RD, 180m2, interiérový krb, terasa, garáž, pozemok 590m2, Lamač - Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 170 m²

BESTSELLER RK – v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5izb. RD, s pozemkom 590m2, v oblast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

488,000 € 2871 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 1561 m2 s rodinným domom 143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Modra

398,000 € 255 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 5784m2, Dúbravka, Agátová ul., oproti areálu Technické sklo

Reality Bratislava-Dúbravka

Orná pôda | Agátová | 5,784 m²

BESTSELLER - Ponúkame na predaj, v exkluzívnom zastúpení, pozemok s výmerou 5784m2, v katastrál

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

80 €/m2 80 €/m2

BESTSELLER - 9izb.RD, 600m2, s pozemkom 1435m2, s terasami 90m2, 25km od BA, Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Sadová | 500 m²

BESTSELLER - Ponúkame v exkluzívnom zastúpení, na predaj komfortný 9izb.RD, v tichej časti Limb

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Limbach

1,980,000 € 3960 €/m²

BESTSELLER - Prémiový 6izb. RD, blízko Hradu, ÚP 297m2, 2x garáž, terasa, loggia, pozemok 347m2, Staré Mesto, BA I., Lichardova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BESTSELLER - Nadštandardný 5izb. RD, dvojpodlažný, 360m2, pozemok 1379m2, s výhľadom na Hrad Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²

BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

BESTSELLER - AB s výrobnou halou 2465m2, pozemok 9807m2 Budmerice, Biely Vŕšok

Reality Budmerice

Výrobný objekt | Biely vŕšok | 2,465 m²

BESTSELLER RK ponúka v exkluzívnom zastúpení, na predaj administratívnu budovu a s výrobnou hal

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na predaj Budmerice

Cena dohodou

BESTSELLER – Novostavba 114m2, skolaudovaný 4izb. byt / RD, 3 park. miesta, terasa s predzáhradkou, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Športová | 82 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj, v exkluzívnom zastúpení, nový, skolaudovaný 4izb. byt / RD, v s

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

296,000 € 3610 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S ROZSIAHLYM POZEMKOM HORNÁ KRUPÁ

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

139,000 € 869 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj zariadená novostavba 4-izbový rodinný dom Nitra - Kynek.

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a garážou, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

189,900 € 3274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj pozemok so starým domom v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Poľný Kesov

99,000 € 104 €/m²

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-Generačný 9izb. RD s bazénom a veľkým pozemkom, Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 405 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Dvorníky, ktorý predstavuje ideálne ri

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

450,000 € 1111 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie