POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM – DUNAJSKÁ STREDA/KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²

Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

139,000 € 93 €/m²

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

3IZB. BYT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE, PETRŽALSKÉ DVORY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,999 € 4585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

PRENÁJOM: 1 izbový byt s balkónom, NOVOSTAVBA, zariadený, Vajnorská ulica, Nové Mesto. CENA S ENERGIAMI.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ budova obchodu a služieb, Plavecký Mikuláš, okres MALACKY. Výborná poloha v CENTRE OBCE.

Reality Plavecký Mikuláš

Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²

Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Plavecký Mikuláš

Cena dohodou

Pozemok pre priemyselný areál v Komárne .

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²

Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Pozemky na predaj Komárno

34 €/m2 34 €/m2

DELTA - 2 BALKÓNY S VÝHĽADOM NA LOMNIČÁK + PARKOVANIE | INVESTIČNÝ APARTMÁN, VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 55 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

180,000 € 3273 €/m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Štúrova | 37 m²

Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Delta-Nadštandardný 4 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izb. byt 86 m2 zariadený s parkovacími miestami Zvolen prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 3-izbový byt s loggiou – Prešov - Sekčov, pri OC MAX

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 2460 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - Útulný, zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt na prenájom Svit

Reality Svit

1 izbový byt | 9. mája | 32 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Svit

480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - NA PRENÁJOM BYT V BLÍZKOSTI CENTRA - S PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Poprad

Garsónka | Levočská | 32 m²

Delta Property ponúka na prenájom skvelý menší byt v bytovom dome Corrib. Nachádza sa na ul. Le

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novostavba nadštandardný 2 izb. byt s parkovacím miestom Banská Bystrica-Uľanka prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

Delta Property ponúka na prenájom nový štýlovo zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50m2 v Banskej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DELTA - Výrobná hala s administratívnou budovou na predaj – Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Výrobný objekt | Tatranská | 1,890 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj výrobno-admini

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Objekty na predaj Veľký Slavkov

Info v RK

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

DELTA - ŠTÝLOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY AJ S PRÍPOJKOU VODY NA NÁMESTÍ V POPRADE

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 25 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

460 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

DELTA - Moderný rekreačný dom/chatka s terasou pod Tatrami – Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Chalupa, rekreačný domček | Tatranská | 101 m²

Investícia, ktorá zarába a zároveň ponúka vlastný horský únik REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPER

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

250,000 € 2475 €/m²

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie