GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

CreeX Reality - Kompletne zrekonštruovaný dom bez kompromisov + veľký pozemok 1164 m² – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

232,000 € 2202 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 4 - izbový RD s pekným pozemkom, blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Borovianska | 135 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 2215 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top
Top

PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok 799 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

199,750 € 250 €/m²

Top
Top

Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie