Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

Top
Top

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

ŠTÝLOVÁ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA S BAZÉNOM A ZÁHRADOU – IDEÁLNA NA ODDYCH AJ CELOROČNÉ BÝVANIE - NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 66 m²

Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

120,000 € 1818 €/m²

Top
Top

Prístav pre vašu rodinu: 3-izbový byt, kde sa detaily stretávajú s komfortom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 1667 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

*Znížená cena:* Zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 105 m²

*Znížená cena: * Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

122,500 € 1167 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

SLIVNIKOVÝ POZEMOK, KOŠICE - VYŠNÁ ÚVRAŤ

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

54,987 € 90 €/m²

Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie