3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²
Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor
118,000 € 1540 €/m²
2 izbový byt | gen. Štefánika | 58 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt s celkovou rozlohou 58 m2 sa nachád
165,500 € 2853 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 47 m²
BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo
155,000 € 3298 €/m²
3 izbový byt | Stará Lesná | 57 m²
Realitná kancelária BENARD Vám ponúka na predaj apartmán v obľúbenej tatranskej obci Stará Lesn
280,000 € 4912 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²
Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke v
199,000 € 3159 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 134 m²
Na výnimočných adresách sa nehnuteľnosti neobjavujú často. A už vôbec nie také, ktoré spájajú a
565,000 € 4216 €/m²
4 izbový byt | 101 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l
329,990 € 3267 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 125 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3
319,990 € 2560 €/m²
3 izbový byt | Tajovského | 112 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina
470,000 € 4196 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 56 m²
SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by
238,000 € 4250 €/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v
329,000 € 3561 €/m²
2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?
215,000 € 3785 €/m²
Rodinný dom | Pri Kockách | 196 m²
Ponúkame na predaj priestranný, veľmi pekný, výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom s
549,900 € 2898 €/m²
3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²
Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Masarykova | 79 m²
Exkluzívne komerčné priestory v srdci Michaloviec – Masarykova 51 Realitná kancelária AmaReali
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz
Cena dohodou
1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²
Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa
75,337 € 2341 €/m²
Rodinný dom | Južná | 157.01 m²
Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n
442,100 € 2816 €/m²
3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²
POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe
Info v RK
4 izbový byt | Južná | 157.01 m²
431,100 € 2746 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat
80,000 € 1143 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.
179,900 € 5997 €/m²
3 izbový byt | Lesná | 66.32 m²
Na predaj máme skolaudovaný 3 izbový byt vo výmere 66,32 m2, ku ktorému prislúcha terasa s vým
239,000 € 3604 €/m²
3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
329,900 € 4374 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.