Garáž | Plzenská | 16.6 m²
So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku
38,000 € 1389 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42
125,000 € 291 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13
339,000 € 244 €/m²
Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²
Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje
199,000 € 1990 €/m²
2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²
Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n
279,900 € 4105 €/m²
5 a viac izbový byt | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
960,000 € 5581 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
4 izbový byt | Južná | 86.92 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
257,600 € 2964 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²
Kancelárie sa nachádzajú v atraktívnej časti Bratislava – Nové Mesto, v zóne s pôvodne priemyse
72,500 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Developer Belko Immobilien GmbH ponúka na predaj 40 rodinných domov na samostatných pozemkoch v
560,000 € 3353 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
499,000 € 4377 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
540,000 € 3506 €/m²
4 izbový byt | Dilongova | 90 m²
Predstavujeme Vám Rezidenciu Dilongova, ktorá je situovaná v pokojnej lokalite na Dilongovej ul
259,000 € 2681 €/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 75 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj unikátny byt po kompletnej rekonštrukcii
359,000 € 4787 €/m²
Garáž | Moskovská | 12.5 m²
Parkovacie miesto v krytej garáži bytového domu projektu Zelené Vlčince. Prístup cez automatic
27,000 € 2160 €/m²
Garáž | Trnavská cesta | 15 m²
Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r
28,000 € 1867 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²
Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno
337,654 € 6456 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom
543,202 € 5718 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje
399,000 € 6023 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²
Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred
358,785 € 5725 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn
555,564 € 5302 €/m²
4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²
Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.
497,427 € 6316 €/m²
4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²
Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr
569,900 € 2856 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 63.31 m²
249,900 € 3783 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.