Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

PREDAJ Rodinný dom na pozemku 634 m2 so šiestimi samostatnými bytmi - ul. Lesná - BOJNICE

Reality Bojnice

Rodinný dom | Lesná | 340 m²

Na predaj výnimočný bytový dom so 6 apartmánmi v Bojniciach – investícia s okamžitým výnosom P

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

750,000 € 2206 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Garbiarska | 180 m²

Premyslené riešenia, pokojná lokalita a záhrada, ktorá vznikla pod rukami architekta V tichej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom - bezbariérový s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Bojnice

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj: Rodinný dom v pôvodnom stave – širšie centrum mesta Prievidza časť Piesky, ul. Východná na pozemku 1072 m2

Reality Prievidza

Rodinný dom | Východná | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalí

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prievidza

190,000 € 1462 €/m²

Top
Top

Centrum mesta Prievidza - Administratívno-technická budova s úžitkovou plochou 930 m² na pozemku 1.126 m2 ul. Šumperská

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²

Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

750,000 € 806 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V BOJNICIACH na pozemku 1.286 m2 – ŠTÝL, PRIESTOR A ATMOSFÉRA, KTORÚ SI MUSÍTE ZAŽIŤ

Reality Bojnice

Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bojnice

820,000 € 2050 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM v centre obce Bystričany na pozemku 1.204 m2 okres Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 135 m²

Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievidza

120,000 € 889 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

Štýlový 4izb. rodinný dom v štandarde vo Voderadoch

Reality Voderady

Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v rezidenčnej zóne vo Voderadoch na Záhradnej ulici – ideálne rieš

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Voderady

329,000 € 2742 €/m²

Top
Top

3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky - Senica - UŽ MÔŽETE STAVAŤ! | Rezort Vinohrady

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²

HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Top
Top

Exkluzívny - 4izb. rodinný dom štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom za exkluzívnu cenu !!!

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veselé

225,000 € 2528 €/m²

Top
Top

Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ 2-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S VEĽKORYSOU TERASOU | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 4439 €/m²

Top
Top

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 5402 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor vo VK

Reality Veľký Krtíš

Objekt pre obchod | SNP | 76 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor na ul. SNP

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Veľký Krtíš

47,999 € 632 €/m²

Top
Top

Štýlový rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

259,000 € 1057 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

VÝRAZNÁ ZĽAVA ➔ Investičná príležitosť - Štýlové bývanie, prípadne podnikanie vo VK- dom s potenciálom

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Vinohradnícka | 350 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka rodinný dom v príjemnej časti mesta Veľký Krtíš, ktorý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

235,000 € 671 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Samostatný rodinný dom vo vyhľadávanej časti v Lučenci – časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Lučenec

181,999 € 948 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA chatky v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

100,000 € 1333 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie