2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,990 € 4302 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA - JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ PODKROVNÝ BYT V CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA JEDINEČNÝ PODKROVNÝ BYT S PANORAMATICKÝM POHĽADOM NA MESTSKÝ PARK A DOM SV. ALŽBETY

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

439,000 € 3698 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s vlastnou záhradou a s parkovaním

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | SNP | 113 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

239,000 € 2115 €/m²

Top
Top

VYSOKÉ TATRY - exkluzívny pozemok Krásne Sady

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 10,644 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

57.8 €/m2 58 €/m2

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 63 m² | Nová Dubnica | Klimatizácia | Zariadený

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

145,000 € 2302 €/m²

Top
Top

Na predaj | Veľký 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový | 76 m² | Dubnica nad Váhom – Pod Hájom | Balkón

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

160,000 € 2105 €/m²

Top
Top

PINK reality - veľkorysý pozemok s developerským potenciálom v obci Lužianky pri Nitre

Reality Lužianky

Rodinný dom | Teslová | 160 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný pozemok so starším rodinným

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lužianky

299,000 € 1869 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÁ GARSÓNKA 29,12 m² PO REKONŠTRUKCII | SARATOVSKÁ ULICA – BRATISLAVA DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 29.12 m²

Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,999 € 5151 €/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kúpte si teraz 2izbový holobyt 54 m2 s úžasnou lodžiou (6m2) za neuveriteľných 165000 EUR a získajte bonus na parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 54 m²

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 3056 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlový loftový mezonet.

Reality Nitra

4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

273,597 € 2399 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie pod horou s dotykom prírody – moderný rodinný dom v obci Tužina na pozemku 1630 m2 okres PRIEVIDZA

Reality Tužina

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Dom, kde má ticho svoje miesto Sú miesta, ktoré si vás získajú hneď pri príchode. Ticho, ktoré

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Tužina

370,000 € 1850 €/m²

Top
Top

Moderný rodinný dom na ul. Rybníčky BOJNICE – len pár metrov od Bojnického zámku

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rybníčky | 320 m²

Moderný rodinný dom v centre Bojníc – len pár metrov od Bojnického zámku Základné informácie •

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj rodinného domu s terasou, záhradný dom s vlastnou terasou spolu so zabehnutým podnikaním – Blatnica pri Gaderskej doline, okres Martin.

Reality Blatnica

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úspešne fungujúcim podnikaním – naj

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Blatnica

700,000 € 2500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie