Mezonet | Svätoplukova | 56.2 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, slnečný 2-izbový mezonetový byt v Senci, ktorý predstavuje raritn
185,400 € 3299 €/m²
3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá
324,900 € 4334 €/m²
2 izbový byt | Palackého | 62.72 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (označenie 7C) s priestrannou obývacou izbou
176,000 € 2806 €/m²
2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n
192,700 € 2708 €/m²
3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n
263,400 € 2714 €/m²
3 izbový byt | Osadná | 68 m²
Inzerát je aktuálny až do zmazania. Ponúkame na predaj jedinečný podkrovný byt s neopakovateľ
315,000 € 4632 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku
169,000 € 211 €/m²
3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²
Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j
225,000 € 3488 €/m²
2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r
185,000 € 3627 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz
175,000 € 3150 €/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č
185,500 € 3500 €/m²
4 izbový byt | 86.7 m²
Predaj priestranného 4 izb. bytu po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej rekonštrukcii
349,999 € 4037 €/m²
4 izbový byt | 95 m²
Hľadáte pre svoju rodinu viac než len štyri steny? Ponúkame vám domov, kde sa štýl stretáva s m
219,000 € 2305 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj novos
Info v RK
Rodinný dom | Hlavné Námestie | 130 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už o niekoľko
285,000 € 2192 €/m²
2 izbový byt | 44.5 m²
Hľadáte moderný 2-izbový byt, ktorý nepôsobí ako bežný byt? V Hamuliakove pri Bratislave ponúk
239,900 € 5391 €/m²
3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²
Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav
344,900 € 3785 €/m²
Rodinný dom | 760 m²
V neverejnej ponuke máme na predaj 4-podlažnú rodinnú vilu na Kramároch - Bratislava mestská ča
1,500,000 € 1974 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 93 m²
Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokal
359,000 € 3860 €/m²
Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²
Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ
389,990 € 3931 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²
Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz
295,000 € 1446 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc
389,990 € 2600 €/m²
1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I
199,500 € 6606 €/m²
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
399,900 € 4543 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.