(JuZgU4l_GlL) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Nový 4izb. byt s veľkou loggiou a 2x WC po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

349,999 € 4037 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
86.7 m²
Info
Predaj priestranného 4 izb. bytu po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej rekonštrukcii.

Byt sa nachádza na 2 podlaží v 10 poschodovom bytovom dome.
Rozloha bytu 86,7m2. Vyšší štandard vybavenia zahŕňa nové okná a vnútorné žalúzie, elektrickú hliníkovú polohovateľnú žalúziu cez celú loggiu, 2x WC, predpríprava na klimatizáciu, nová elektroinštalácia podľa platnej STN.

Nová vodoinštalácia, nové maľovky, stierky, podlahy, dvere, obklady a dlažby, nová kúpeľňa a 2x WC.
Kuchynská linka na mieru s plne zabudovanými spotrebičmi a vrátane práčky a sušičky. Chladnička, rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, digestor a varná doska.

Výborná dispozícia - všetky izby nepriechodné. Tento byt ponúka skvelé rodinné bývanie vedľa základnej školy.
Na pešo kompletná občianska vybavenosť POLUS a MHD. Bytový dom je zateplený a má novú fasádu, výťah.

K bytu patrí sklad (hneď vedľa bytu) a pivnica na prízemí. V bytovom dome je aj spoločná bicykliareň ktorá je taktiež na prízemí.

Nehnuteľnosť je kúpou voľná.
Výborné bývanie a skvelá občianska vybavenosť TREBA VIDIEŤ.

Vhodný pre rodinu ale aj ako investíciu.

Cena 349 999€ s možnosťou HÚ.
V cene znalecký posudok.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
86.7 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
10

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Železobetónová

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet loggí:
1

Počet pivníc:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Centrála

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Mlynské nivy 58 • 82105, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

349,999 € 4037 €/m²

Kontakt na predajcu

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

člen NARKS
Centrála