Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada
895,000 € 4945 €/m²
Rodinný dom | Stromová | 133.5 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom
500,000 € 3745 €/m²
3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského
250,000 € 3971 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 648 m²
Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v mestskej časti Pršianska Terasa, lokalita CÍNOVÁ,
193,760 € 299 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 150 m²
Developerská spoločnosť PROFINEX Group, s.r.o. Vám ponúka nový a jedinečný rezidenčný projekt v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 532 m²
Na predaj stavebný pozemok 532 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystrica. Všetk
162,600 € 306 €/m²
4 izbový byt | 124 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj výnimočný, svetlý a nadštandardne zariadený 4-izbový by
840,000 € 6774 €/m²
Rodinný dom | Nová | 106 m²
Moderné 4-izbové rodinné domy – Veľká Mača V pokojnej časti obce Veľká Mača vznikajú dva samos
265,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 124 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s premyslenou dispozíciou a nadštandardným technickým vy
354,900 € 2862 €/m²
Rodinný dom | 204.3 m²
Rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej časti Rimavskej Soboty – Chrenovisko, ktorý ponúka v
Cena dohodou
Rodinný dom | 203.67 m²
Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis
Cena dohodou
3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p
287,115 € 4192 €/m²
4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²
DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú
Cena dohodou
2 izbový byt | Dražovská | 54.53 m²
Ponúkame vám 2-izbový byt s ideálnou výmerou a obľúbenou dispozíciou vo výnimočnej lokalite Nit
185,900 € 3409 €/m²
3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²
Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po
425,000 € 5361 €/m²
3 izbový byt | Šášovská | 68 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.
249,000 € 3662 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 62 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite Šamorína na Hlavnej ulici. B
155,000 € 2500 €/m²
1 izbový byt | Banicova | 42 m²
Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há
144,900 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n
225,000 € 4787 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 845 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h
Cena dohodou
Rodinný dom | Révová | 236 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh
Cena dohodou
Rodinný dom | Révová | 237 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 340 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný, 6-izbový rodinný dom s 2 garážami, postavený z pálenej tehl
130,000 € 542 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.