3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²
🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri
215,900 € 2691 €/m²
Rodinný dom | Brestove | 93 m²
🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K
294,900 € 3171 €/m²
3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 88 m²
VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri
179,900 € 2044 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²
🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…
79,900 € 3196 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 580 m²
Spoločnosť TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite
54,990 € 95 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 226 m²
Predstavte si miesto, kde sa každé ráno zobúdzate do ticha, zelene a pokoja. Miesto, kde si môž
305,000 € 1350 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čerešňarka | 2,041 m²
TRI BUNGALOVY – JEDEN VÝNIMOČNÝ DEVELOPERSKÝ POZEMOK V HVIEZDOSLAVOVE. Hľadáte projekt, ktorý
250 €/m2 250 €/m2
4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
439,000 € 4688 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Predáme pekný slnečný 2-generačný samostatne stojaci tehlový rodinný dom (Protherm 30-35cm hrúb
370,000 € 1423 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Dom, ktorý mal byť snom na dôchodok. Miesto pre rodinu, záhradu a spoločné chvíle. Sú domy, kt
277,900 € 926 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Moderná oáza pri Striebornom jazere: Bývanie, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke. Hľad
295,000 € 2757 €/m²
Rodinný dom | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob
239,000 € 3515 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny
215,000 € 2905 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Rodinný dom | K. Mikszátha | 83 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám exkluzívne ponúka na pr
195,000 € 2349 €/m²
2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zr
134,990 € 2639 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 260 m²
REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr
89,000 € 342 €/m²
2 izbový byt | Košická | 48.34 m²
BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad
259,900 € 5376 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²
BE.LIVE Company ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej lokalite
259,900 € 2856 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo
447,511.21 € 3269 €/m²
4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten
497,000 € 4518 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²
Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d
199,500 € 116 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
306,900 € 5463 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.