Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov.

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 459 m²

Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v meste Želiezovce, časť Svodov, okres Levice. Rozm

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Želiezovce

28,000 € 61 €/m²

Pozemok 893 m², Ivanka pri Nitre – Urbárska ul.

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 893 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ivan

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

115,000 € 129 €/m²

Štartovacie bývanie alebo rekreácia: Pozemok s modulovým domom v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

75,000 € 141 €/m²

Stavebný pozemok v novovzniknutej lokalite – LAZY, KRÁSNO NAD KYSUCOU

Reality Krásno nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,476 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom, v novovznikajúcej lokali

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Krásno nad Kysucou

169,900 € 115 €/m²

Predaj stavebného pozemku v Olešnej

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Olešná | 398 m²

Okres: Čadca, Obec: Olešná, Rozloha pozemku: 398 m2, Cena: 11.741 € Uvedený pozemok sa na

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Olešná

11,741 € 30 €/m²

Lukratívny SP 990 m2 + projekt na 5-izbový RD v SEREDI

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 990 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK SO SÚKROMNOU PRÍJAZDOVOU

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Sereď

143 €/m2 143 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok 544 m2 so starším RD

Reality Šintava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 544 m²

Realitná kancelári TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj starší vidiecky rodinný dom s let

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Šintava

108,000 € 199 €/m²

člen NARKS

IDEÁLNY POZEMOK PRE VÁŠ DOMOV – 755 m², IS, POKOJNÁ LOKALITA PATA

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Hlohovecká | 755 m²

Realitná kancelária TOP Reality MJ ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Hľadáte ideálne miesto pre svoj budúci domov?

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok o výme

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

73,000 € 122 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Výborná poloha a rozloha stavebného pozemku 593 m2 v obci Pata okr. Galanta

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 593 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 593 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Pata

93,000 € 157 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý investičný pozemok 4543 m2 so starším RD v Seredi

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 4,543 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok o výmere 4 543

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Pozemky na predaj Sereď

260,000 € 57 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ BOMBA – STAVEBNÝ POZEMOK LAZY, KRÁSNO NAD KYSUCOU

Reality Krásno nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 776 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Krásno nad Kysucou

94,900 € 122 €/m²

Lukratívny pozemok v žiadanej lokalite Bojníc

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 635 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v lukratívnej časti Bojníc v lone prírody a lesov. Jede

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Bojnice

146,050 € 230 €/m²

Posledné pozemky vo Vlčej doline v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v pokojnej a žiadanej lokalite Vlčej doliny v Su

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

99,000 € 149 €/m²

Veľký pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,330 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

199,500 € 150 €/m²

Svinica - veľký stavebný pozemok 1335 m2 pre 2 rodinné domy.

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | 1,335 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. Rastislav Leško ponúka na predaj v obci Svinica, Košice - okolie

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

138,800 € 104 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARGECANY - Stavebný pozemok - Pod horou. Výmera 1191m². IS.

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,191 m²

ZARA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Nepremeškajte príležitosť ku kúpe slnečného stave

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

78,600 € 66 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARGECANY: Slnečný stavebný pozemok 3060 m2 lokalita - Pod horou

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Pod horou | 3,060 m²

ZARA REALITY v zastúpení makléra Rastislav Leško ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Slnečný stavebný

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

183,600 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SVINICA: stavebný pozemok 825 m2 pre výstavbu rodinného domu.

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

82,800 € 100 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SVINICA: stavebný pozemok 498 m2 na začiatku obce.

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | 498 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

77,800 € 156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CESTICE - 3 pozemky na výstavbu RD. Plánovaná "nová IBV Cestice"

Reality Cestice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 440 m²

ZARA REALITY v zastúpení ing. Rastislav Leško ponúka na predaj investičné rovinaté, slnečné po

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Cestice

39,600 € 90 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SVINICA - Pekný stavebný pozemok 612 m2, VŠETKY IS.

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | 612 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke: Stavebný pozemok v obci Svinica, situovaný v blízkosti prírody, obklopen

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

88,000 € 144 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Družstevná pri Hornáde-Malá Vieska. Stavebný pozemok všetky IS,1149 m2

Reality Družstevná pri Hornáde

Pozemok pre rodinné domy | Malá Vieska | 1,149 m²

Slnečný pozemok v centre obce Družstvevná pri Hornáde časť Malá Vieska • Stavebný pozem

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Družstevná pri Hornáde

150,000 € 131 €/m²

MARGECANY Stavebný pozemok 674 m² - lokalita Pod horou

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Pod horou | 674 m²

ZARA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Slnečný stavebný pozemok s nádherným výhľadom v obc

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

40,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie