Lukratívny stavebný pozemok s priamym vstupom do jazera l GREEN RESIDENCE Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná ulica | 1,396 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Info v RK

Na predaj slnečný pozemok, 1066 m², rodinný dom (LV), Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 1,066 m²

Na predaj výnimočný pozemok o výmere 1 066 m² v obci Lubina, na ktorom sa nachádza rodinný dom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

70,000 € 66 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Kostelecká | 551 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v obci Moravan

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

69,000 € 125 €/m²

PREDAJ/PRENÁJOM stavebného pozemku v Malackách

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Duklianskych hrdinov | 697 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý STAVEBNÝ POZEMOK určený na výstavbu rodinného domu o výmere 69

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Malacky

240 €/m2 240 €/m2

TUreality predáva zaujimavý pozemok v Mlynčekoch pod Tatrami.

Reality Mlynčeky

Pozemok pre rodinné domy | 565 m²

TUreality má v ponuke bombový stavebný pozemok v Mlynčekoch – priamo pod Vysokými Tatrami! 565

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mlynčeky

129 €/m2 129 €/m2

Pozemok pre stavbu veľkorysého rodinného sídla v srdci Bernolákova

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 1,895 m²

Vybudujte si rodinné sídlo s výhľadom v srdci Bernolákova. Hľadáte miesto, kde sa spája tradíci

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

255 €/m2 255 €/m2

Záhrada ako stavebný pozemok - SEREĎ na predaj

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | 502 m²

DAJAreality ponúka na predaj záhradu na stavbu rod. domu v blízkosti centra mesta Sereď. - poz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

130 €/m2 130 €/m2

Slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Skrky | 776 m²

V rozvinutej obci Alekšince ponúkam na predaj veľmi pekný slnečný pozemok o výmere 776m2. Pozem

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

62,000 € 80 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kittsee v Rakúsku

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kittsee v Rakúsku. Obec Kittsee je vzdialená 15 minú

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj

176,085 € 326 €/m²

Stavebný pozemok Rajecké Teplice - Konská – 686 m² na predaj

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | Nová ulica | 686 m²

Predám pozemok vhodný na výstavbu rod. domu priamo v obci Konská ( pár minút od centra Rajeckýc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Konská

123,480 € 180 €/m²

AHOJ BRIEŽKY / pozemok pre rodinný dom SO 02

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 601 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok pre rodinný dom SO 02 s právoplatným stavebným povole

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,099 € 699 €/m²

PREDAJ - KRÁSNY INVESTIČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK LUKAVICA, OKR.ZVOLEN

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Rákoš | 4,099 m²

V mene spoločnosti TCJ INVEST s.r.o., dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj krásny investičný po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

40 €/m2 40 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BRANDreal - Pozemok pre rodinný dom 1180 m2 Drahovce

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,180 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Drahovce vzdialenej od

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Drahovce

129,000 € 109 €/m²

BRANDreal – Pozemok s chatkou, 871 m², Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 871 m²

Ponúkame vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu o výmere 871 m² na Ceste J. Alexyho v P

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Pozemky na predaj Piešťany

154,900 € 178 €/m²

Stavebný pozemok Špania Dolina 3617 m2 s územným rozhodnutím

Reality Špania Dolina

Pozemok pre rodinné domy | Špania Dolina | 3,617 m²

Ponúkame stavebný pozemok na Španej Doline o výmere 3617 m2. Pozemok je v ochrannom pásme a je

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Špania Dolina

144,680 € 40 €/m²

Stavebný pozemok, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,410 m²

Len 4 km od mesta Martin a stavby novej nemocnice. Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

199,000 € 45 €/m²

Stavebný pozemok v kľudnej časti obce Varín - Koňhora

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Námestie Odbojárov | 1,840 m²

Blízko prírody, blízko potoka, blízko mesta. Na predaj stavebný pozemok o výmere 1.840 m2 - len

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230,000 € 125 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 883M2, BUKOVEC okr. MYJAVA

Reality Bukovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 883 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj pekný pozemok vo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bukovec

Info v RK

REZERVOVANÉ-NA PREDAJ SLNEČNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM V OBCI BREZINY

Reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 561 m²

REZERVOVANÉ. Denisa Sedliaková z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne ponúka na predaj st

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

37,900 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Júliusa Fučíka | 1,061 m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa Pete

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

109,900 € 104 €/m²

pozemok, Častá: 4400 m2, výstavba RD, krásny výhľad na Malé Karpaty

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Štefanovská | 4,400 m²

Výnimočná ponuka – ROVINATÝ pozemok s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a hrad Červený kameň Ex

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 27.04.2025
Pozemky na predaj Častá

95 €/m2 95 €/m2

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 709 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ loka

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

349,990 € 494 €/m²

Stavebný pozemok v Limbachu na Potočnej ul.

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 4,589 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Limbachu na Potočnej ul. – výmera 4589 m2 čiastočne rovin

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

Cena dohodou

Stavebný pozemok Svrčinovec

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,783 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok nachádzajúci sa v obci Svrčinovec, v pokojnej a zároveň v

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svrčinovec

106,800 € 60 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie