SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa na Dlhej ulici v obc

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 289 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI BERNOLÁKOVE

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

189,000 € 289 €/m²

Pozemok s jednopodlažnou budovou na predaj - Dunajská ulica, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 1,418 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok priamo v centre Gabčíkova na Dunajskej ulici s celkovou v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

99,900 € 70 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V ZÁLESÍ

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 654 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

189,000 € 289 €/m²

NA PREDAJ: Priestranný pozemok 2126 m² obec Víťazovce – ideálny na výstavbu rodinného domu

Reality Víťazovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,126 m²

Mega realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Víťazovce, ktorý j

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Víťazovce

39,900 € 19 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky v obci Vtáčkovce

Reality Vtáčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčkovce | 924 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Vtáčkovce. Pozemky sú situované

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vtáčkovce

55,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK NA IBV NA PREDAJ – SABINOV (8 679 m²)

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 8,679 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly pozemok v lukratívnej časti mesta Sabinov, ktorý j

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

550,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nová Polhora | 453 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Nová Polhora. Obec Nová Polhora

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

80,000 € 177 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Novajidrány v Maďarsku

Reality Novajidrány

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Novajidrány | Lenin utca 1

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný, stavebný pozemok v obci Novajidrány v Maďarsku – le

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Novajidrány

55,000 € 10 €/m²

Stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Beniakovce - IBV Roveň | 929 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE. Pozemok je súčasťou nov

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

185,800 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok určený na IBV v obci Lemešany - 717 m2

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | Lemešany | 717 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ pozemok určený na IBV v obci Lemešany. Pozemok je súčasťou

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

53,000 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rodinný dom v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Predáme pozemok v obci Dúbravka vzdialenej 15 km od okresného mesta Michalovce situovanom v za

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

31,990 € 15 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s vlastnou príjazdovou cestou

Reality Košeca

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 826 m²

NEW HOUSE ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok s celkovou výmerou 826 m2 v obci Košeca n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Košeca

123,900 € 150 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s IS v atraktívnej lokalite obklopenej prírodou - Medové Lúky

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 1,051 m²

NEW HOUSE ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1051 m2, ktorý sa nachádza na ulici Ľevan

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Nová Dubnica

115,610 € 110 €/m²

člen NARKS

CREDA | predaj pozemok 2 478 m2, Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,478 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok so vzrastlou zeleňou a ovoc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

104,000 € 42 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Želiezovce/Mikula

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | Želiezovce | 912 m²

Ponúkam Vám

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

47,000 € 52 €/m²

Predaj pozemku pri Dunaji Štúrovo

Reality Štúrovo

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

Ponúkam Vám na

Publikované: 01.02.2019 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

155,000 € 16 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Cabaj Čápor

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

Cena dohodou

Na predaj stavebné pozemky Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

59,000 € 102 €/m²

Stavebný pozemok so všetkymi IS pre rodinné domy!!!

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 2,887 m²

Red Knigt ponúka - predaj lukratívneho stavebného pozemku so všetkymi IS v zastavanej časti Ber

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

635,800 € 220 €/m²

Na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky Hrádok | 656 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v meste Š

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj stavebný pozemok na Lesnej ulici v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,560 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok na Lesnej ulici v Stupave. Rovinatá parcela s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Cena dohodou

PREDAJ, Posledné 3 stavebné pozemky, Ľubiša, okres Humenné

Reality Ľubiša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,220 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné 3stavebné pozemky projektu v Ľubiši

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ľubiša

45 €/m2 45 €/m2

PREDAJ, Veľký stavebný pozemok v Kamenici Nad Cirochou

Reality Kamenica nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 1,096 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok na Ružovej ulici v o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kamenica nad Cirochou

64,900 € 59 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie