NA PREDAJ, Pozemok pre IBV 7104m2 - Bytča

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 7,104 m²

Na predaj pozemok vhodný pre IBV v meste Bytča. Z pozemku sú krásne výhľady na mesto. Celková v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

Cena dohodou

TOP STAVEBNÝ POZEMOK (737 m²) SO ZÁZEMÍM – HUBICE: KOMPLETNÉ SIETE A PRIPRAVENOSŤ NA STAVBU RD !

Reality Hubice

Pozemok pre rodinné domy | Hubice | 737 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý a kompletne oplotený pozemok v tichej časti obce Hubice. T

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hubice

212 €/m2 212 €/m2

Stavebný pozemok Prellenkirchen

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v tichej lokalite obce Prellenkirchen. Pozemok má

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj

115,000 € 228 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy, Kittsee

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee |

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti Kittsee blízko vlakovej stanice. Veľkosť poz

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Kittsee

173,000 € 315 €/m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite Kittsee

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti Kittsee. Výmera pozemku je 756 m2, pozemok j

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj

283,500 € 375 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok v obci Edelstal

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj rozsiahly stavebný pozemok v zastavanej časti obce Edelstal. Veľkosť pozemk

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj

250,000 € 130 €/m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite, Kittsee

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti Kittsee. Výmera pozemku je 480 m2, pozemok j

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj

160,000 € 333 €/m²

Developerský projekt: stavebné pozemky s jazerom, 193.000 m2

Reality Hédervár

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hédervár |

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok s jazerom v bezprostrednej blízkosti obce Hédervá

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Hédervár

8 €/m2 8 €/m2

Veľkorysý stavebný pozemok v obci Edelstal

Reality Edelstal

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Edelstal |

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Edelstal

150,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok 1003 m2 v krasnom prostredi v obci Alland

Reality Alland

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Alland |

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí v obci Alland, Dolné Rakúsko. Lokalita

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Alland

260,000 € 259 €/m²

Stavebný pozemok v zastavanej časti Kittsee

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti Kittsee. Výmera pozemku je 450 m2, pozem

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj

142,000 € 316 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Pame

Reality Pama

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Pama |

Ponúkame na predaj rozľahlý stavebný pozemok v obci Pama. Pozemok je rovinatý, nachádza sa v kľ

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na predaj Pama

299,000 € 266 €/m²

Stavebný pozemok v obci Prellenkirchen

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj

115,000 € 242 €/m²

Stavebný pozemok 545 m2, Potzneusiedl

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Potzneusiedl. Pozemok je rovinatý, nachádza

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Pozemky na predaj

137,000 € 251 €/m²

Stavebný pozemok s investičným projektom 3 bytov vhodný aj pre rodinné domy

Reality Edelstal

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Edelstal |

Ponúkame na predaj pozemok s projektom obytného domu s 3 bytmi s už vydaným stavebným povolením

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Edelstal

250,000 € 348 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Edelstal

Reality Edelstal

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Edelstal |

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v zastavanej časti obce Edelstal. Terén, na ktorom sa pozemo

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Edelstal

120,000 € 147 €/m²

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalite Ivanka pri Dunaji, ktorý je v územn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

209,900 € 350 €/m²

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

209,900 € 350 €/m²

Na predaj pozemok v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | - | 600 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

209,900 € 350 €/m²

DOM-REALÍT,- Perspektívny pozemok, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | pri hrádzi | 1,040 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj perspektívny investičný pozemok na západnej strane Dunajskej Luž

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

52,000 € 50 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, VYŠNÁ ÚVRAŤ, KOŠICE

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 423 m²

Predstavujeme Vám možnosť kúpy stavebného pozemku s výnimočnou dostupnosťou do centra Košíc. Vz

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

190,500 € 450 €/m²

Slnečný pozemok veľkorysých rozmerov - Devínska cesta, časť Zlaté schody.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 1,478 m²

PLAZA REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bratislave - Devín, na hra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

549,900 € 372 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, Hôrka, PP

Reality Hôrka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 691 m²

Pripravujeme na predaj lukratívny pozemok v katastrálnom území Hôrka, ktorý predstavuje vynikaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Hôrka

Info v RK

" Znížená cena" Stavebný pozemok pre developérsky projekt Horný Čepeň

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Hornočepeňská | 2,762 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov v Seredi v

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Sereď

65 €/m2 65 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie