Ponuka pre developérov IBV Gáň BR-3 (NOVÁ SEVER)

Reality Gáň

Pozemok pre rodinné domy | - | 9,776 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky pre rodinné domy schválené ÚPN obce. Plocha: pozemku 9 776m2 (š

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Gáň

Cena dohodou

PRÍBOVCE - Stavebný pozemok v novej zástavbe 733m2 všetky siete,optika

Reality Príbovce

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme stavebný pozemok vo výmere 729 m2 v novo vybudovanej rezidenčnej l

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Príbovce

76,300 € 104 €/m²

Pripravujeme do ponuky STAVEBNÝ POZEMOK s rozlohou 1060m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 1,060 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Jakubská cesta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 236 €/m²

Hľadám pre klienta pozemok v obci Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta pozemok v obci Veľký Grob pre výstavbu rodinného domu o výmere c

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Grob

150,000 € 250 €/m²

🌳 Stavebné pozemky na hranici lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²

ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

395 €/m2 395 €/m2

Na predaj je slnečný pozemok na peknom mieste v obci Poniky

Reality Poniky

Pozemok pre rodinné domy | Dolná ulica | 879 m²

- výmera pozemku je 879m2 - pokojné miesto na kopci - asfaltová prístupová cesta - inžinierske

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Poniky

65,000 € 74 €/m²

Na predaj je rovinatý stavebný pozemok – Sliač, lokalita Slnečnica (Hájniky)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 517 m²

Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 517 m² v novej obytnej zóne Slnečnica – Sl

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

144,000 € 279 €/m²

🏡 POZEMOK NA PREDAJ – Hrnčiarovce nad Parnou (pri Trnave) – 545 m². Nová rezidenčná zóna so sieťami a komunikáciami

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | 545 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok s výmerou 545 m², nachádzajúci sa v novovzn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280 €/m2 280 €/m2

Pekný, viacúčelový pozemok 1360m2, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Horná Huta | 1,364 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný pozemok o veľkosti 1364m2 nachádzajúci sa v meste Ba

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

43,000 € 32 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 3500m2 Hontianske Tesáre

Reality Hontianske Tesáre

Pozemok pre rodinné domy | Hontianske Tesáre | 3,500 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný pozemok obklopený prírodou, vhodný na výstavbu rodin

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hontianske Tesáre

36,000 € 10 €/m²

Stavebný pozemok, 3072m2, Beluj, okres Banská Štiavnica

Reality Beluj

Pozemok pre rodinné domy | Beluj | 3,072 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný mierne svahovitý stavebný pozemok o veľkosti 3072m2

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beluj

36 €/m2 36 €/m2

Slnečný, stavebný pozemok o veľkosti 1524m2 v obci Beluj

Reality Beluj

Pozemok pre rodinné domy | Beluj | 1,524 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok v obci Beluj, o rozlohe 1524m2 s

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beluj

60,000 € 39 €/m²

18 500m2 pozemok pre výstavbu rodinných domov, Leopoldov

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Hlohovská cesta | 18,475 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj rovinatý pozemok s výborným prístupom o veľkosti 18 500m2 určený pr

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

70 €/m2 70 €/m2

Pozemok so stavebným povolením 22200m2, Látky okr. Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 22,207 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj krásny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok so stavebným pov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detva

170,000 € 8 €/m²

Rovinatý, slnečný pozemok s možnosťou stavby, Banská Belá

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Banská Belá | 2,442 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok o veľkosti 2442m2 s možnosťou výst

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

85,000 € 35 €/m²

Pozemok so sieťami a možnosťou stavby 333m2, Pukanec

Reality Pukanec

Pozemok pre rodinné domy | Pukanec | 333 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menší pozemok s možnosťou stavby o výmere 333m2, nachádzajúci sa mi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

35,000 € 105 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

49,900 € 129 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Kolíňany

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kolíňany

49,900 € 129 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,900 € 129 €/m²

Veľký pozemok v obci Ochodnica

Reality Ochodnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,260 m²

Ponúkame na predaj veľký, slnečný a takmer rovinatý pozemok v obci Ochodnica s rozlohou 1260 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Ochodnica

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1827 m2 Solčianky

Reality Solčianky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,827 m²

Hľadáte pokojné miesto pre váš nový domov s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj lukratívn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Solčianky

66,500 € 36 €/m²

Predáme slnečný pozemok s platným stavebným povolením v obci Dubová, okr. Pezinok

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | 906 m²

IMG real predá stavebný pozemok s platným stavebný povolením v tichej časti obce Dubová, okres

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dubová

154 €/m2 154 €/m2

MACH Reality EXKLUZÍVNE predáme krásne pozemky na stavu RD len 17km od Nitry v obci Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | 776 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 4 veľmi pekné pozemky s IS na stavbu rodinných d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

54,000 € 70 €/m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Kukučínov.

Reality Kukučínov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,726 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Kukučínov

23,000 € 6 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie