EXKLUZÍVNE-Pozemok v blízkosti Lipt.Mary vhodný pre rybára

Reality Prosiek

Rekreačný pozemok | Prosiek | 535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 535 m2 nachádzajúci sa v obci Prosiek. Pozem

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 25.10.2021
Pozemky na predaj Prosiek

16,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Melek, v zastavanom území obce /intravillán/

Reality Melek

Pozemok pre rodinné domy | Melek | 2,659 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Melek, Melek. Plocha: pozemku 2659 m2. Cena

Publikované: 01.09.2022 Aktualizované: 02.08.2025
Pozemky na predaj Melek

22 €/m2 22 €/m2

Na predaj: Rodinný dom s jedinečným výhľadom na baziliku a veľkým potenciálom

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 320 m²

Na predaj: Rodinný dom s jedinečným výhľadom na baziliku a veľkým potenciálom Hľadáte miesto, k

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

39,000 € 122 €/m²

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Pozemok s úžasným výhľadom na Kriváň

Reality Východná

Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,491 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v chatovej oblasti obce Východná. V blízk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Východná

23 €/m2 23 €/m2

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou - REZERVOVANÝ

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 61 m²

Na predaj je zariadený 3-izbový byt na ul G. Klapku s logiou o rozlohe 61,37 m2. Zabezpečíme k

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1557 €/m²

Pozemky pri Liptovskej Mare súce pre rybárov

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 201 m²

Voľných ešte 5 parciel. Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj šikovné parcely neď

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

Cena dohodou

3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, loggia, klimatizácia, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na Dunajskej ulici v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šamorín

182,000 € 2716 €/m²

predaj - výrobno-skladový objekt (zateplený, murovaný)

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 910 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Komárno, Veľký Harčáš. Plocha: úžitková

Publikované: 10.07.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na predaj Komárno

799,900 € 879 €/m²

Oplotený pozemok pár metrov od Liptovskej Mary

Reality Liptovská Sielnica

Rekreačný pozemok | Liptovská Sielnica | 962 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa pár metrov od Liptovskej Mary v ka

Publikované: 02.08.2019 Aktualizované: 10.06.2024
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

92,000 € 96 €/m²

predaj: nové 3-izbové byty už SKOLAUDOVANÉ!!!

Reality Komárno

3 izbový byt | Damjanichova ul. | 77 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe s výťahom skolaudované s cenou (viď. obr

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Komárno

163,787 € 2127 €/m²

Pozemok Trnavá Hora, časť Kľačany, 2 €/m2

Reality Trnavá Hora

Rekreačný pozemok | Trnavá Hora | 2,300 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Trnavá Hora, Trnavá Hora, časť Kľačany. Po

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Trnavá Hora

2 €/m2 2 €/m2

2-izbový byt s 19 m² terasou : Nitra – Zelené Dvory (Klokočina)

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 42 m²

Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 4045 €/m²

Šikovný stavebný pozemok Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

81,000 € 220 €/m²

LM-Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

95 € 0 €/m²

Na predaj 4-izbový priestranný byt po rekonštrukcii v Stupave – skvelá lokalita pri Artézskej studni

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri Artézskej studni | 82.16 m²

Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej lok

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2068 €/m²

novostavba 3,5 izbový RD v štandarde (s kanalizáciou), dostupnosť do BA-Nivy 20 min.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Na predaj novostavby rodinných domov – Lehnice, časť Sása (blízko Bratislavy) Cena: od 184000 €

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

184,000 € 2629 €/m²

Pozemok na stavbu rodinného domu s obrovskou záhradou

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | Dolný Tisovník | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horný Tisovník (kat.územie Dolný Tisovník), vhodný pre

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 29.07.2024
Pozemky na predaj Horný Tisovník

7 €/m2

Znížená cena-Novostavba rodinného domu v tichej časti mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 142 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu nachádzajúceho sa v mes

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

229,000 € 1613 €/m²

Pozemok v obci Lutila

Reality Lutila

Rekreačný pozemok | 1,025 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Lutila, Lutila. Plocha: pozemku 1025 m2. C

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Lutila

4 €/m2 4 €/m2

Pozemok v obci Sverepec, 4 €/ m2

Reality Sverepec

Rekreačný pozemok | Sverepec | 1,832 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Sverepec, Sverepec. Pozemok nie je riešený

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 28.10.2023
Pozemky na predaj Sverepec

4 €/m2 4 €/m2

RD v centre mesta s dvojgarážou a obchodmi na predaj NOVÁ CENA

Reality Komárno

Rodinný dom | Ul. františkánov | 120 m²

Predám 3 izbový rodinný dom (120 m2) v širšom centre mesta na 3,5 á pozemku v pôvodnom stave vh

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Domy na predaj Komárno

175,000 € 1458 €/m²

Na predaj priestranný byt 79 m2 v srdci mesta Komárno – priamo na Nádvorí Európy

Reality Komárno

Iný byt | Nádvorie Európy | 80 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v samotnom centre mesta, v byte s rozlohou 80 m² s nád

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Na predaj 1 izbový byt v Moste pri Bratislave. Parkovanie v uzavretom areáli, nízke náklady, ideálny aj ako investícia na prenájom.

Reality Most pri Bratislave

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Na predaj 1 izbový byt Most pri Bratislave Štýlový byt ideálny na bývanie aj investíciu Ponúka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

142,900 € 4763 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23109)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie