AXIS REAL | Parkovacie státie, podzemná garáž, NOVOSTAVBA OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 0 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj parkovacie státi v p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,500 €

člen NARKS

AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,300 € 4438 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 1-izbový byt pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Strelecká | 24 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,500 € 7063 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (1.330 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 1,330 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3519 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Rodinný dom Šambron, okr. Stará Ľubovňa

Reality Šambron

Rodinný dom | Šambron | 133 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/AAL

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šambron

89,990 € 677 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | 5-izbový rodinný dom s garážou, BA Kramáre, Stará Klenová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Stará Klenová | 297 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj priestranný 5 – IZBOVÝ DVOJPODLAŽNÝ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

999,900 € 3367 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ulica Pri kríži

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 74 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACT

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3242 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Dvojpodlažná chata v krásnom prostredí Buková, okr. Trnava

Reality Buková

Chalupa, rekreačný domček | Buková | 118 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/WZ POPIS DOMU: Re

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

74,900 € 635 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový rodinný dom, Šambron

Reality Šambron

Rodinný dom | Šambron | 105 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACF POPIS DOMU: Realitná kancel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šambron

69,900 € 666 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt na Hradnom kopci, v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 89.51 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACQ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 3463 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový byt S GARÁŽOU, Podolínec, ulica Družstevná

Reality Podolínec

3 izbový byt | Družstevná | 68 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABO

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Podolínec

169,900 € 2499 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | RODINNÝ DOM, KLIMATIZÁCIA, ROVINKA, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Košariská | 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/KX P

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

295,000 € 2783 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nezariadený 3i byt, LODŽIA, komp. rekonštukcia, Budyšínska

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 70 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ES POPIS BYTU: Re

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

277,000 € 3957 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Dvojgeneračný rodinný dom, centrum mesta Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 17. novembra | 320 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS DOMU: Realitná kancelár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

490,000 € 1531 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (665 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

RODINNÝ DOM NA PODNIKANIE NA HOLUBYHO

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Holubyho | 80 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

380,000 € 4750 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt je na predaj v širšom centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 37.6 m²

- blízko do centra mesta - tiché a pokojne prostredie - ideálna investícia alebo prvé bývanie -

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

138,000 € 3670 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj farma s mastaľou a príslušenstvom, PODMALENICA, BELUŠA.

Reality Beluša

Rekreačný pozemok | Podmalenica | 13,625 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rovinatý pozemok v krásnom prírodnom prostredí časti Podmalenica,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

300,000 € 22 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Šarmantná chatka & záhrada "Kvitnúci Ostrov" Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Kvitnúci Ostrov | 18 m²

Doprajte si výnimočné miestečko pre Váš oddych a únik z prehriatych panelákových stien v podobe

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,500 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4izb. Latorická, 79m2, p.2/4, 3D obhliadka, park pri dome, detské ihriská, čiastočná rekonštrukcia,

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Latorická | 79 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Podunajské Biskupice na ul. Latorická pekný 4izb. byt

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

249,000 € 3152 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2izb, Lotyšská, 52m2, p.8/8, 3D prehliadka, okamžite k dispozícii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 52 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Lotyšská, k.ú. Podunajské Biskupice 2izb. byt o celkove

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

188,000 € 3615 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3izb. Brančská, 74m2, p.2/8, 3D prehliadka, zasklená loggia, najvyhľadávanejší typ bytu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 74 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Brančská, 3izb. byt so zasklenou loggiou o celkovej vým

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3514 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23109)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie