Na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lécka | 61 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1803 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 277 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Pribeta. Zastavaná plocha je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Pribeta

49,000 € 177 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici K

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník

Reality Dubník

4 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník. Byt je mo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dubník

54,900 € 807 €/m²

N predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,185 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy. Rozl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,000 € 21 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt na Jiráskovej v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 85 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt na Jiráskovej v Lučenci. Hľadáš priestranné bý

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

133,000 € 1565 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1877 €/m²

Na predaj novostavba – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujúcou záhradou

Reality Jasová

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujú

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Jasová

220,000 € 2292 €/m²

Na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využiteľný počas celého roka

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využ

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Podhájska

450,000 € 1500 €/m²

Na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s výmerou 6 419 m² vo Vrábloch

Reality Vráble

Objekt pre obchod | 300 m²

IBA U NÁS! Reality na kľúč Vám ponúka na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Vráble

920,000 € 3067 €/m²

Na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | 1,331 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch. Ponúkaný sklad sa nachá

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

375,000 € 282 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | 120 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastava

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nesvady

169,900 € 1416 €/m²

Na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 79 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy. Dom

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

85,000 € 1076 €/m²

Na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165,000 € 103 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 900 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúkajú na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci And

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Andovce

84,000 € 93 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo. Pozemok

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Semerovo

26,000 € 22 €/m²

Na predaj pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok v obci Palárikovo. Rozloha pozemku je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

53,000 € 105 €/m²

Na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 153 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,206 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová. Rozloha poz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Jasová

46,500 € 21 €/m²

Na predaj záhradkárska chata s krásnou záhradou vo vyhľadávanej lokalite Zúgov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Zúgov | 27 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj útulnú záhradkársku chatu s krásnou záhradou vo

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

42,000 € 1556 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | 656 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok. R

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zá

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 1772 €/m²

Na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke vo Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Malá | 116 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke v

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

194,000 € 1672 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 81 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

174,000 € 2148 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie