Rodinný dom | 200 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v ok
195,000 € 975 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastavaná pl
180,000 € 1500 €/m²
1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²
Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh
78,000 € 2053 €/m²
2 izbový byt | Termálna | 41 m²
Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový apartmánový byt s balkónom n
89,000 € 2171 €/m²
2 izbový byt | Termálna | 41 m²
89,000 € 2171 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 25 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj chatu so záhradou v Úľanoch nad Žitavou. Chata je murovan
32,000 € 1280 €/m²
2 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského
122,400 € 1943 €/m²
Rekreačný pozemok | 568 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj záhradu 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch. Rozloha záhrady
32,000 € 56 €/m²
Iný stavebný pozemok | P. Blahu | 1,747 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch. Rozlo
355 € 0 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pekný 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite v meste Šuran
199,900 € 1817 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami
319,000 € 1063 €/m²
Polyfunkčný objekt | 303 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjat
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu holodom 3-izbový rodinný dom v obci Čechy. Dom
134,000 € 1836 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 764 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na chatu v obci Čechy. Rozloha pozemku je
9,000 € 12 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,595 m²
Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Čechy. Rozloha po
36,000 € 23 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj holodom v obci Trávnica. Zastavaná plocha je 85m2. Dom je
38,000 € 447 €/m²
Skladový objekt | Komárňanská cesta | 515 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový a výrobný objekt v Nových Zámkoch. Základné para
300,000 € 583 €/m²
1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²
Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.
73,000 € 2147 €/m²
2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²
Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh
89,500 € 1598 €/m²
2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²
89,500 € 1598 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²
V exkluzívnej časti centrálneho Lučenca, na ulici J. Husa, je k dispozícii stavebný pozemok s c
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabrická | 846 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre. J
175,000 € 207 €/m²
Rodinný dom | 73 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v obci Čechy 10 minút od P
149,000 € 2041 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 86 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásnu zariadenú chatu s vinohradom v obci Trávnica. Zast
129,000 € 1500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.