Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

5i drevenica na top mieste Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | Tále | 130 m²

Chata sa nachádza v lyžiarsko - turistickom stredisku Tále - Národný park Nízke Tatry. V nadmor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

320,000 € 2462 €/m²

Nová 4i chata pri lese Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²

Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

289,000 € 2408 €/m²

2i apartmán v rekreačnom komplexe s bazénom Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | - | 50 m²

Nový apartmán sa nachádza v pokojnej obci pred Krpáčovom, Dolná Lehota, v mikroregióne Chopok –

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

145,000 € 2900 €/m²

Útulná murovaná chata Tále Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

130,000 € 1444 €/m²

Nový 4i dom na okraji mesta Brezno Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 140 m²

Dom sa nachádza v okrajovej časti Brezna. Je to posledná stavba v intraviláne mesta, na výjazde

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brezno

269,000 € 1921 €/m²

Chata pri SKI Mýto pod Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 130 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

220,000 € 1692 €/m²

Pozemok s budovou na pokojnom mieste Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Mýto pod Ďumbierom | 72 m²

Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

45,000 € 625 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2i apartmán pod lesom Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 56.5 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 3538 €/m²

Tradičná 4i drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 150 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

350,000 € 2333 €/m²

Chalúpka, polosamota, 1,9 ha pozemok, výhľad na Nízke Tatry

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | - | 86 m²

Útulná chalúpka sa nachádza na polosamote medzi Breznom a Čiernym Balogom. Je situovaná ako pos

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

200,000 € 2326 €/m²

Predaj 3i apartmán Trangoška Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 59 m²

Rekreačný areál Trangoška sa nachádza v nadmorskej výške 1111 m, priamo na úpätí najvyšších sva

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Rodinný dom | - | 100 m²

Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Starší rodinný dom - Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | - | 269 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mošovce

1 € 0 €/m²

Posledný chalet v projekte Krpáčovo Park Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RD obec Zemplínska Teplica, okr. Trebišov, Košický Kraj

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 165 m²

Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

196,000 € 1188 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Dvojapartmánová chata pod lyžiarskym svahom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Bexeľ | 220 m²

Dom sa nachádza v doline Čierneho Hrona, je situovaný v časti Medveďov v obci Čierny Balog, pri

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

465,000 € 2114 €/m²

Predám budovu so 7 apartmánmi vo výstavbe vo Vyhniach.

Reality Vyhne

Hotel, penzión, ubytovňa | Pri kúpalisku | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj bytový dom Vyhne, Pri kúpalisku. Plocha: úžitková 560m2, zastavaná 356m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Štál Lukáčov | 1,600 m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + aktuálne stavebné povolenie, kompletná dokumentácia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

100,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám pôdu kataster Jarok.

Reality Jarok

Iný poľnohosp. pozemok | - | 50,000 m²

Predám poľnohospodársku pôdu, v podieloch - kataster obce Jarok cca 50000m2. Cena 2,20/m2 V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

2.2 €/m2 2 €/m2

Na predaj veľký polyfunkčný obchodný priestor s rodinným dom a bytovými jednotkami v centre mesta - generujúci zisk

Reality Vráble

Obchodné priestory | 1. Mája | 1,200 m²

Táto nehnuteľnosť si na seba zarobí sama !!! Exkluzívna ponuka v centre pôvabných Vráblí sa po

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Vráble

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30368)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie