Na predaj 1-izbový byt s dvoma loggiami v Gelnici

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | - | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj slnečný 1-izbový kompletne zariadený byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

72,900 € 1736 €/m²

Kompletne rekonštruovaný byt 1+1 sídl. Tarča SNV

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Javorová | 35 m²

Číslo ponuky: 9199 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT nachádzajúci sa v pokojnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

99,000 € 2829 €/m²

LOKALITA 1-izbový byt na predaj v SNV – Za Hornádom

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 35.94 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj VYNOVENÝ 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi vo VYHĽADÁ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

83,500 € 2323 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Za Hornádom | 37 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

83,490 € 2256 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, Gaštanová - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 37 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

82,000 € 2216 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový, kompletne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Mieri

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Štúrovo Nábrežie | 40.48 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2347 €/m²

1-izbový byt na sídlisku Tarča – Agátová ulica

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Agátová | 37.08 m²

Ponúkame vám na predaj 1-izbový byt na vyvýšenom prízemí, nachádzajúci sa na Agátovej ulici na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

84,000 € 2265 €/m²

Byt 1+1 s loggiou sídl. Mier, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový byt nachádzajúci sa na sídl. Mier v Sp. Novej Vsi, Štúrovo nábre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

92,000 € 2190 €/m²

Rezervovaný TUreality - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE NA ZÁPADE 1! Byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii.

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 36.04 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi Západ 1. Zabudnite na staré

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2636 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte LETNÁ 33

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Letná | 36.47 m²

LETNÁ 33 – bývanie s adresou, ktorá má hodnotu V samom srdci Spišská Nová Ves, priamo na pešej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

Na predaj 1-izbový byt v projekte LETNÁ33

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Letná | 33.19 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie