PREDAJ Rodinný dom na pozemku 634 m2 so šiestimi samostatnými bytmi - ul. Lesná - BOJNICE

Reality Bojnice

Rodinný dom | Lesná | 340 m²

Na predaj výnimočný bytový dom so 6 apartmánmi v Bojniciach – investícia s okamžitým výnosom P

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

750,000 € 2206 €/m²

Predaj rodinného domu s terasou, záhradný dom s vlastnou terasou spolu so zabehnutým podnikaním – Blatnica pri Gaderskej doline, okres Martin.

Reality Blatnica

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úspešne fungujúcim podnikaním – naj

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Blatnica

700,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME PREDAJ – MODERNÝ RODINNÝ DOM

Reality Dulova Ves

Rodinný dom | 138 m²

Pripravujeme predaj moderného nízkoenergetického rodinného domu s premyslenou dispozíciou a kva

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dulova Ves

389,000 € 2819 €/m²

Novinka
Novinka

KvalitneNehnutelnosti.sk│ŠAMORÍN, penzión, 480 m2 ÚP na 239 m2 pozemku – V ABSOLÚTNOM CENTRE

Reality Šamorín

Hotel, penzión, ubytovňa | Gazdovský Rad | 480 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ reštauračno-ubytovací objekt V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA ŠAMORÍN s vínnou pi

Publikované: 18.08.2019 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na predaj Šamorín

499,990 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, pozemok 1410 m2 - Prekrásny POZEMOK s rekreačnou CHATKOU s vlastným súpisným číslom

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová | 1,410 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ prekrásny REKREAČNÝ POZEMOK s existujúcou CHATKOU s vlastným súpisným čísl

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Stupava

99 €/m2 99 €/m2

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, stavebný pozemok, 658 m2 - PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE k rodinnému domu v cene

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 658 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ jedinečný STAVEBNÝ POZEMOK so všetkými inžinierskymi sieťami a PRÁVOPLATNÝ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

229,990 € 350 €/m²

Novinka
Novinka

KvalitneNehnutelnosti.sk│SLNEČNÉ JAZERÁ, 4-i, 149 m2 ÚP na 252 m2 pozemku - JAZERÁ SEVER s možnosťou CELOROČNÉHO BÝVANIA

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 149 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-poschodová rekreačná chata s možnosťou celoročného bývania V DRUHOM RADE

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Senec

299,990 € 2013 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│INOVECKÁ, 3-i byt, 126 m2 - PRIESTRANNÝ byt s predzáhradkou a garážou VEDĽA HRADU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Inovecká | 125.99 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, veľkorysý 3-i byt V PRESTÍŽNEJ LOKALITE na Hradnom kopci, hneď ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,990 € 4524 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│SLNEČNÉ JAZERÁ, 4-i rekreačná chata, 149 m2 ÚP na 252 m2 pozemku - Chata v najvyhľadávanejšej časti jazier - SEVER

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 149 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-poschodová rekreačná chata V DRUHOM RADE s vlastným parkingom a veľkým p

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

299,990 € 2013 €/m²

2 izbový ESTÓNSKA - 50 m2 - BRATISLAVA - voľný

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 50 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3660 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj trojizbového bytu v Leviciach

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9 a.s. Vám ponúka trojizbový byt s príslušenstvom na ul.Kpt.J.Nejedlého v Leviciach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 €

2 izbový byt, Žilina Staré mesto, Cena: 185.900€

Reality Žilina

2 izbový byt | 65.8 m²

Existujú byty, ktoré majú dobrú dispozíciu. A potom sú byty, kde svetlo hrá vo váš prospech. Te

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,900 € 2825 €/m²

Novinka
Novinka

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4446 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Nitre – lokalita pod Borinou

Reality Nitra

Rodinný dom | Červeňova | 120 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3i rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2408 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

3-i byt s balkónom pri Lidl, na Dunajskej ulici, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m², nachádzajúci sa v centr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,990 € 2200 €/m²

Veľkometrážny 3i byt s lodžiou + parkovaním na Panónskom háji, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 1987 €/m²

Rodinný dom s možnosťou prerábania v Bake

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Baka

99,990 € 775 €/m²

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.67 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3i byt s terasou a parkovacím státím v novostavbe TRI VEŽ

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

347,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA. Predaj, 3 izbový rodinný dom so záhradou, čističkou, Dedinka

Reality Dedinka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Veľký pozemok, čistička, nová strecha. Vhodné aj ako chalupa. V obci Dedinka ponúkame 3-izbov

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Dedinka

89,900 € 749 €/m²

Predaj veľký stavebný pozemok Mojzesovo- 3244 m2

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,244 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Mojzesovo, ktorý svojou rozlohou a polohou pon

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.08.2025
Pozemky na predaj Mojzesovo

127,000 € 39 €/m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Sľažany – priestor pre váš nový začiatok

Reality Sľažany

Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj rodinný

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Sľažany

135,000 € 849 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie