ZNÍŽENÁ CENA... EXKLUZÍVNE! VILA-DOM V PREŠOVE VÝBORNÁ LOKALITA, na pozemku o výmere 1013 m2.

Reality Prešov

Rodinný dom | .-, | 300 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj RODINNÝ DOM – VILU v širšom centre me

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,990 € 1333 €/m²

Dvojizbový byt v projekte Srdce Grobu, 49 m2, novostavba

Reality Veľký Grob

2 izbový byt | - | 49 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka moderné a nadčasové bývanie v projekte Srdce Grobu, ktorý

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Grob

117,700 € 2402 €/m²

Krásny pozemok so stavebným povolením, projektom a základmi s dekou, 698 m2, Hubice, možnosť odpočtu DPH

Reality Hubice

Pozemok pre rodinné domy | Hubice | 698 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 698 m² nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hubice

222,000 € 318 €/m²

Znížená cena! Skvelá investičná príležitosť! Pozemok s rozlohou až 2142 m2 so všetkými IS, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 2,142 m²

Sale-A, Váš partner v realitách, ponúka na predaj veľký pozemok v Slovenskom Grobe. Pozemok má

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

370,000 € 173 €/m²

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 1200 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

280,000 € 718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predpredaj luxusných bytov priamo v centre mesta Pezinok!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²

Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

355,000 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE! CHATA v rekreačnej oblasti DRIENICA o výmere 49 m2.

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | - | 49 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulnú CHATU v rekreačnej oblasti D

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drienica

59,900 € 1222 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

stavebný pozemok 578m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj slnečný a rovinatý pozemok s vým

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

40,000 € 69 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Diakovciach

Reality Diakovce

Rodinný dom | - | 914 m²

SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Diakovce

130,000 € 142 €/m²

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s tromi balk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2535 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výrazná zľava! Luxusný dvojdom Zavar! 1058 m2!

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 230 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj veľkorysú novostavbu dvojgeneračného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zavar

389,900 € 1695 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok v obci Jablonka o výmere 773m2.

Reality Jablonka

Rekreačný pozemok | Hlavná | 773 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pozemok v obci Jablonka o celkovej výmere

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

15 €/m2 15 €/m2

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada154m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krakovany

165,000 € 1897 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDÝ 3iByt 87m2+balkón 9m2+1x parkovanie Vrbové

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

164,400 € 1890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 3000 m², Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 2,985 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolina, ktorá je známa svo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

150,000 € 50 €/m²

PREDREZERVOVANÝ - AARK: 3 izbový byt, Gejzu Dusíka, Trnava - PREDNÁDRAŽIE

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 63.22 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

162,900 € 2577 €/m²

AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

Orná pôda 633 m2, Horné Dubové

Reality Horné Dubové

Orná pôda | 633 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 633 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území obce

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Horné Dubové

19,000 € 30 €/m²

Štýlová chata v pokojnom prostredí – Poproč

Reality Poproč

Chata, drevenica, zrub | Poproč - Rúfus baňa | 80 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačnú nehnuteľnosť situovanú v nádhernom a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Poproč

93,000 € 1163 €/m²

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 4500 €/m²

AARK: Garsónka s parkovacím miestom, Železničná, Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Garsónka | Železničná | 19 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 - benedik@aark.sk V zastúpení kl

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

93,900 € 4942 €/m²

Investičný pozemok 3090 m2, Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Podzáhradná | 3,090 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj rozsiahly investičný pozemok s výmerou 3090 m². Tento po

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Tomášov

309,000 € 100 €/m²

Orná pôda 3481 m2 pri hlavnej ceste, Jablonica

Reality Jablonica

Orná pôda | 3,481 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 3481 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v k

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Jablonica

8,500 € 2 €/m²

CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23102)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Reality v Martine (737)
Upresniť hľadanie