Novostavba! 4 izbový rodinný dom, 495m2 Kapria ulica Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Kapria | 101.65 m²

Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov typ- i102 ktorý sa st

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

289,000 € 2843 €/m²

ŽILINA-BYTČICA - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM+POZEMOK 600m2 + GARÁŽ

Reality Žilina

Rodinný dom | Granátová | 350 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom Hľadáte

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

490,000 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny poschodový dom v lukratívnej lokalite v Čunove, 286 m2, slnečný pozemok 571 m2

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | - | 286 m²

SaleA- Váš partner v realitách, ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou až 28

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

639,000 € 2234 €/m²

Trojizbový byt v novostavbe vo Veľkom Grobe, 68 m2 plus balkón 26 m2

Reality Veľký Grob

3 izbový byt | - | 68 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka komfortné bývanie s moderným rukopisom v projekte Srdce Gr

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Grob

158,500 € 2331 €/m²

Slnečné dva domy na jednom pozemku, 130 m2, garáž, Kozárovce, okr. Levice

Reality Kozárovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner ponúka na predaj 2 rodinné domy, 130 m2 a celková výmera pozemku je 2547 m2,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kozárovce

84,990 € 708 €/m²

Na predaj kancelárske priestory v centre mesta

Reality Žilina

Administratívny objekt | Staré mesto | 126 m²

Ponúkame na predaj atraktívne kancelárske priestory priamo v centre mesta pri Mariánskom námest

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

328,000 € 2603 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, 70m2, vhodný na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | - | 70 m²

SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka s celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

Útulný rodinný dom, 13 m2, garáž, letná kuchyňa, Veľké Ludince, okr. Levice

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

109,990 € 846 €/m²

Rodinný dom, 130 m2, garáž, letná kuchyňa, Farná, okr. Levice

Reality Farná

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Farná

53,990 € 415 €/m²

GARÁŽ S VLASTNÝM POZEMKOM, 19m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 19 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

37,990 € 1999 €/m²

Slnečný pozemok 812 m2, Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 812 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera pozemku je 812 m2,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hronovce

28,400 € 35 €/m²

DIVINA - REKREAČNÝ POZEMOK O VÝMERE 1436 m2

Reality Divina

Rekreačný pozemok | - | 1,436 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci DIVINA, tento pozem

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Divina

17 €/m2 17 €/m2

Veľký 3 Izbový byt, 83 m2, rekonštrukcia, Perecká, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Perecka | 83 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 83 m2, Perecká, Levice. Byt sa na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

123,990 € 1494 €/m²

Rodinný dom, 120 m2, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Demandice

31,990 € 267 €/m²

Exkluzívne. Slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Spišská Nová Ves - Ferčekovce o celkoej výmere 720 m2

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

Ak ešte rozmýšľate, či si kúpite nový dom,alebo radšej pozemok, tak Salea - Váš partner v reali

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

80,000 € 111 €/m²

Top lokalita 4-izbový rodinný dom Žilina-Rosinky

Reality Žilina

Rodinný dom | Šibeničná 29 | 172.6 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj 4-izbový tehlový, samostatne stojaci rodinný d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

355,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou (62m2) v Slovenskom Grobe – pokojné bývanie blízko Bratislavy

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | - | 63 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s vlastnou záhradou v obľúb

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

249,000 € 3952 €/m²

Stavebný pozemok v lese. 2269m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rekreačný pozemok | - | 2,269 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj stavebný reak

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

27,000 € 12 €/m²

Slnečný 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

3 izbový byt | - | 86 m²

EXKLUZÍVNE!!! SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Dem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,990 € 698 €/m²

Rodinný dom s moderným interiérom v obci Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | - | 533 m²

Realitná kancelária SaleA -Váš partner v realitách ponúka: Moderný interiér a záhrada s vírivko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kluknava

150,000 € 281 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! DOM za cenu GARSÓNKY v obci Tichý Potok

Reality Tichý Potok

Rodinný dom | Hlavná | 96 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE DOM so záhradou za cenu GARSÓNKY. Tento romanti

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tichý Potok

79,000 € 823 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinná vila s wellness a bazénom v obci Zavar!

Reality Zavar

Rodinný dom | - | 186 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka na predaj 5 izbovú rodinnú vilu s wellness a bazénom. Neh

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zavar

289,900 € 1559 €/m²

Dvojzáhrada v Kráľovej nad Váhom pri Váhu o výmere 523 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Záhradkárska oblasť | 523 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj dvojzáhradu v záhradkárs

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

53,000 € 101 €/m²

Obchodný priestor na predaj či prenájom v centre Pezinka!

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Meisslova 1 | 377 m²

Sale-A Váš partner v realitách ponúka na predaj či nájom výnimočný priestor priamo v centre Pez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

3,200 €/m2 8 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Rodinné domy na predaj (23107)
Upresniť hľadanie