Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný na začiatku obce Diakovc
195,000 € 1300 €/m²
Rodinný dom | 200.77 m²
Znížená cena!!! Znalecký posudok na vyššiu cenu. Využite len teraz výbornú ponuku pre svoju ro
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 914 m²
SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo
135,000 € 148 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,886 m²
Butterfly Reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok s projektom v centre obce Diakovce P
Cena dohodou
Rodinný dom | Diakovce | 70 m²
Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rek
158,000 € 2257 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 800 m²
SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt /ubytovňu po čiastočnej
930,000 € 1163 €/m²
Rodinný dom | Diakovce | 74 m²
F013-12-DIBEa Na predaj kompletne prerobený rodinný dom v obci Diakovce, okres Šaľa. ROZLOHA:
155,000 € 2095 €/m²
Komerčná zóna | Diakovce | 0 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na priemyselné využitie v Diakovciach. Nachádza sa
143,000 €
Rodinný dom | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný rodinný domček po celkovej rekonštrukcii, v kúpeľnej obci Diakovc
155,000 € 2095 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 118.41 m²
HLAVATÝ Reality ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádz
800,000 € 6756 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s rozsiahlou parcelou v centre obce Diakovce na Hlavnej ulici.
120,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I
153,500 €
Priemyselná zóna | Nezadaná | 16,480 m²
Pozemok na predaj v priemyselnej časti – Diakovce, okres Šaľa Ponúkame na predaj pozemok pre p
55 €/m2 55 €/m2
3 izbový byt | Nezadaná | 84 m²
TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu slnečného, s citom zariadeného 3izbového
189,000 € 2250 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²
Chcete bývať v tichom prostredí ale zároveň mať mesto na dosah ruky? Mgr. Helena Štrebová – RK
105,000 € 854 €/m²
Rodinný dom | . | 123 m²
Na predaj 4-izbový rodinný dom v lokalite obce DIAKOVCE vzdialenej len 5km od mesta Šaľa a 5 k
105,000 € 854 €/m²
Rodinný dom | 123 m²
Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Diakovce len 5 minút od mesta Šaľa. Veľkorysý pri
105,000 € 854 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,000 m²
Znížená cena Exkluzívne iba u Nás v Joyel Reality Vám ponúkame na predaj stavebno - investičné
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,588 m²
JOYELREALITY Vám ponúka na predaj pozemok v tesnej blízkosti centra obce Diakovce, okr.Šaľa ,
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s
89,000 € 524 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 906 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 906m2 na začiatku ob
65,000 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,419 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Diakovce.
115,000 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 682 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám ponúka pekný rovinatý pozemok v obci Diakovce. Na pozemk
37,500 € 55 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 84 m²
PINK reality s exkluzívnym zastúpením majiteľa ponúka NA PREDAJ : 3 izbové byty v Diakovciach -
138,000 € 1643 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.