Pozemok so starým domom 1333m2. Tomášikovo.

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

68,000 € 680 €/m²

NOVÁ CENA! Priestranný 2,5-izbový byt v top lokalite Šale – bývanie aj investícia s okamžitým výnosom

Reality Šaľa

3 izbový byt | J. Palárika | 65 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 2,5-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

119,900 € 1845 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dom pri jazere - 4 izbová novostavba Trstice- Znížená cena

Reality Trstice

Rodinný dom | Pri jazere | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trstice

225,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

poschodová chata 100m2 na pozemku 156m2

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | alba regia | 100 m²

EXKLUZÍVNE LEN V SALEA – Váš partner v realitách! Objavte útulné miesto na oddych, investíciu

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

38,000 € 380 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom Galanta-Kolónia na pozemku 851 m2

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 110 m²

SaleA - Váš Partner v realitách vám ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu o vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

310,000 € 2818 €/m²

Krásna záhrada v Šali 305 m2 s chatkou pri futbalovom štadióne

Reality Šaľa

Záhrada | Záhrady | 305 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou o výmere 305 m². Nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

42,300 € 139 €/m²

stavebný pozemok 578m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj slnečný a rovinatý pozemok s vým

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

40,000 € 69 €/m²

4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÝ 3iByt 87m2+zahrada 154m2+1x parkovanie Piešťany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

164,400 € 1890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt- Pod sadom, Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 45 m²

Salea ponúka na predaj 2 izbový byt s výbornou polohou, byt je zariadený. Pozostáva z menšej ch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3556 €/m²

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.58 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,588 € 2951 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž Teslová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Butterfly-reality v zastúpení klienta ponúka na predaj Garáž na Teslovej ulici v Bratislave Ruž

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,900 € 2439 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

NA PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Smreka | 48 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 2-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Devínska Nová Ves, na uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3854 €/m²

Na Predaj rekreačný pozemok Polníky , Dolná Súča

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | - | 2,790 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly rekreačný pozemok s výmerou 2 790 m² v malebnej obci Dolná Súč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

60,000 € 22 €/m²

PINKREAL- Predaj rozľahlý, slnečný pozemok pri lese a potoku

Reality Hradište

Iný poľnohosp. pozemok | - | 10,680 m²

PINKREAL - Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v katastrálnom území obce Hradište. Mi

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

66,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Samostatný 5i RD dvojpodlažný vo vyhľadávanej lokalite, Lisková

Reality Lisková

Rodinný dom | - | 170 m²

Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 1x parkovanie na pozemku pred domom, 2x vo dvore v tich

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lisková

275,000 € 1618 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, stavebný pozemok 950 m2, ul. Novomeského v Malackách

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Novomeského | 950 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o rozlohe 950 m2 v Malacká

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

275,000 € 289 €/m²

Predaj, 2 i apartmán 73 m2 v 4* Cascadas na Slnečnom Pobreží BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " Prestížny CA

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 1437 €/m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Luxus, pokoj a príroda na dosah v Semmering

Reality Semmering

Apartmán | Rakúsko | Semmering | -

Exkluzívny apartmán po kompletnej rekonštrukcii v srdci rakúskeho Semmeringu Luxus, pokoj a pr

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Semmering

277,000 € 3693 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23096)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie